Faran Fluid po holení na velmi citlivou pleť 50 ml

Faran Fluid po holení na velmi citlivou pleť 50 ml

  • Bez DPH 536 Kč

Zklidňující fluid po holení luxusní izraelské značky Faran vhodný i pro velmi citlivou pokožku. Speciální směs rostlinných a esenciálních olejů osvěžuje pleť, dodává jí hydrataci a zklidňuje podráždění po holení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Zklidňující fluid po holení luxusní izraelské značky Faran je vhodný pro všechny typy mužské pleti, včetně té jemné a citlivé. Speciální směs rostlinných a esenciálních olejů pokožku osvěžuje, dodává hydrataci, chrání a současně zklidňuje případná podráždění po holení.

Lehký fluid je vhodný pro pravidelnou péči o všechny typy mužské pleti. Díky jemnému složení bez přidaného alkoholu jej lze bez obav použít i pro přecitlivělou pokožku se sklony k podráždění. Základ fluidu je totiž tvořen šťávou z Aloe vera společně s olivovým a jojobovým olejem. Ty pleť skvěle zklidňují, mírní zarudnutí i pálení pokožky a současně v pleti uzamykají hydrataci.

Fluid působí i lehce antibakteriálně, a to díky esenciálnímu oleji z levandule, který pokožku hojí a regeneruje, zatímco rakytníkový olej dodává potřebné vitaminy a antioxidanty. Zklidňující fluid dodává mužské namáhané pleti po holení potřebné živiny, aktivně ji harmonizuje a zjemňuje.

Použití: Fluid jemně vmasírujte do pokožky.

Dávkování: Baleno v praktickém pumpičkovém dávkovači pro snadnou a pohodlnou aplikaci.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?