I+M Naturkosmetik Fluid revitalizační Hydro-Performance 30 ml

I+M Naturkosmetik Fluid revitalizační Hydro-Performance 30 ml

Lehký revitalizační fluid pečuje o všechny typy pleti díky bohatému výživnému složení. Obsažené rostlinné výtažky a oleje pokožku zjemňují, chrání a dodávají potřebné živiny.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Revitalizační fluid I+M Hydro-Performance dodává pokožce potřebnou výživu a hydrataci a současně ji zbytečně nezatěžuje a neucpává. Díky této lehké konzistenci je fluid vhodný pro všechny typy pleti, obzláště v horkém letním počasí.

O zklidnění pokožky se postará Aloe vera gel. Má výborné regenerační a zjemňující schopnosti, dodává pleti hydrataci a zároveň ji ochrání před opětovným podrážděním. Navíc jsou Aloe vera i výtažky z granátového jablka bohatým zdrojem antioxidantů, které pleť chrání před předčasnými známkami stárnutí a dodávají jí sjednocenou barvu i zdravý pěstěný vzhled.

Před dehydratací ochrání pokožku také směs olejů z mandlí, jojoby a meruňkových pecek. Ač jsou tyto oleje výživné a bohaté na vitamíny, mají lehkou konzistenci, která se do pokožky snadno vstřebá a zbytečně ji nezatěžuje ani neucpává pleťové póry.

Použití: Malé množství fluidu naneste na čistou odlíčenou pokožku obličeje, krku i dekoltu. Používejte ráno a/nebo večer.

Tip: Díky lehké konzistenci je fluid mimořádně vhodný pro použití v létě.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?