Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Farfalla Gel na vlasy 150 ml

Farfalla Gel na vlasy 150 ml

Přírodní vlasový gel s rostlinnými ingrediencemi zaručí dostatečně pevnou fixaci účesu, aniž by vlasům bral pružnost či vitalitu. Nezanechává na vlasech usazeniny a díky lehké konzistenci je neslepuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Farfalla Gel na vlasy je skvělým přírodním produktem, pokud si přejetedostatečně pevnou fixaciúčesu, ale zároveň nechcete dělat kompromisy ohledně složení. Tento gel na vlasy neobsahuje syntetické ingredience, silikony či parabeny. Díky rostlinným složkám má mimořádnělehkou konzistenci, velice snadno se nanáší a práce s ním je skutečně rychlá a jednoduchá.Komfortní balenís pumpičkovým aplikátorem usnadňuje dávkování a použití.

Tento vlasový gel májemnou nemastnou strukturu, proto neslepuje vlasy ani je nadměrně nezatěžuje. Je tak vhodný pro všechny typy vlasů včetně rychle se mastících či poškozených. Dodá vašemu účesuokamžitou pevnou fixaci,která efektivně odolává nepříznivým vnějším podmínkám, jako je silný vítr či déšť. Zároveň ale zachovává přirozenou pružnost vlasů aposiluje jejich strukturu.

Vlasové produkty Farfalla jsou tím pravým, pokud hledáte přírodní péči či styling, který se vyznačujevysokou kvalitou a viditelnými účinky.Stylingový gel obsahuje mimo jiné hydrolyzovaný pšeničný protein, ježvyhlazuje vlasové vláknoa dodává tak vlasům oslnivý lesk. Zároveň ale nenechává na vlasech usazeniny a dá se snadno vyčesat bez nutnosti jejich umytí. Vlasy jsouposílené, zpevněné a zářivě lesklé.

Použití: Naneste malé množství gelu na konečky prstů, aplikujte na suché vlasy a vytvarujte požadovaný účes.

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18 , 8610 , Uster, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?