Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Farfalla Gel na vlasy 150 ml

Farfalla Gel na vlasy 150 ml

Značka: Farfalla
Certifikáty: BDIH
Certifikát BDIH
Balení:
272

Přírodní vlasový gel s rostlinnými ingrediencemi zaručí dostatečně pevnou fixaci účesu, aniž by vlasům bral pružnost či vitalitu. Nezanechává na vlasech usazeniny a díky lehké konzistenci je neslepuje.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Farfalla Gel na vlasy je skvělým přírodním produktem, pokud si přejetedostatečně pevnou fixaciúčesu, ale zároveň nechcete dělat kompromisy ohledně složení. Tento gel na vlasy neobsahuje syntetické ingredience, silikony či parabeny. Díky rostlinným složkám má mimořádnělehkou konzistenci, velice snadno se nanáší a práce s ním je skutečně rychlá a jednoduchá.Komfortní balenís pumpičkovým aplikátorem usnadňuje dávkování a použití.

Tento vlasový gel májemnou nemastnou strukturu, proto neslepuje vlasy ani je nadměrně nezatěžuje. Je tak vhodný pro všechny typy vlasů včetně rychle se mastících či poškozených. Dodá vašemu účesuokamžitou pevnou fixaci,která efektivně odolává nepříznivým vnějším podmínkám, jako je silný vítr či déšť. Zároveň ale zachovává přirozenou pružnost vlasů aposiluje jejich strukturu.

Vlasové produkty Farfalla jsou tím pravým, pokud hledáte přírodní péči či styling, který se vyznačujevysokou kvalitou a viditelnými účinky.Stylingový gel obsahuje mimo jiné hydrolyzovaný pšeničný protein, ježvyhlazuje vlasové vláknoa dodává tak vlasům oslnivý lesk. Zároveň ale nenechává na vlasech usazeniny a dá se snadno vyčesat bez nutnosti jejich umytí. Vlasy jsouposílené, zpevněné a zářivě lesklé.

Použití: Naneste malé množství gelu na konečky prstů, aplikujte na suché vlasy a vytvarujte požadovaný účes.

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18 , 8610 , Uster, Švýcarsko

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: