Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Saloos Harmonie 10 ml

Saloos Harmonie 10 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Vyvážená směs rostlinných silic se silným osvěžujícím potenciálem, jenž má revitalizační efekt na tělo i mysl. Příjemně provoní vaši domácnost a přinese vám vlnu nové energie.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Saloos Harmonie je jedinečná vyvážená kompozice vonných olejů. Jednotlivé esenciální oleje navzájem podporují své účinky a působí v rovnováze. Směs dlouhodobě provoní vaši domácnost a přinese do ní příjemnou atmosféru.

Harmonie má vliv na psychickou i fyzickou stránku organismu a podporuje jejich revitalizaci. Vůně éterických olejů působí na emoce, nervový systém a spouští ozdravný proces celého organismu. Jejich použití je nesmírně vhodné i ve chvilkách vyčerpání či stresu.

Tato variace obsahuje balzamické tóny kafru, svěžího jalovce a jiskrného citronu, jenž osvěží tělo i mysl. Podpoří relaxační potenciál vašich chvilek odpočinku a přinese vám novou vlnu energie. Zmírňuje známky únavy a nadměrného duševního vypětí.

Povzbuďte svou mysl

Hledáte něco, co vás skutečně osvěží a dodá vám potřebnou energii? Tato směs vonných silic je jako stvořená právě pro chvíle, kdy vám chybí síly a potřebujete načerpat dobrou náladu a chuť do života. Svěží bylinné tóny krásně provoní vaši domácnost a jsou vhodné například i do kanceláře, do obchodů či do čekáren. Vůně Harmonie vás příjemně naladí a podporuje pozitivní emoce.

Osvěžující nálož

Směs esenciálních olejů totiž působí na vaše tělo i mysl. Je ideální ve chvílích duševního či tělesného vyčerpání a dodává energii a sílu. Svěží tóny jalovce revitalizují tělo i mysl a balzamická vůně kafru působí na všechny vaše smysly zklidňujícím dojmem. Jiskrný citron pak doplňuje celou kompozici a přímo vás zavalí vlnou dobré nálady a energie. Celá směs vůní pak působí antistresově a rozzáří vaše všední dny.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy, jsou proto vhodné i do veřejných prostor. 

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali.

Upozornění: Směs obsahuje kafr, není proto vhodná pro těhotné, kojící ženy, děti do deseti let věku. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?