Saloos Harmonie 10 ml

Saloos Harmonie 10 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 58 Kč

Vyvážená směs rostlinných silic se silným osvěžujícím potenciálem, jenž má revitalizační efekt na tělo i mysl. Příjemně provoní vaši domácnost a přinese vám vlnu nové energie.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Harmonie je jedinečná vyvážená kompozice vonných olejů vyráběná v lékopisné kvalitě. Jednotlivé esenciální oleje navzájem podporují své účinky a působí v rovnováze. Směs dlouhodobě provoní vaši domácnost a přinese do ní příjemnou atmosféru.

Harmonie má vliv na psychickou i fyzickou stránku organismu a podporuje jejich revitalizaci. Vůně éterických olejů působí na emoce, nervový systém a spouští ozdravný proces celého organismu. Jejich použití je nesmírně vhodné i ve chvilkách vyčerpání či stresu.

Tato variace obsahuje balzamické tóny kafru, svěžího jalovce a jiskrného citronu, jenž osvěží tělo i mysl. Podpoří relaxační potenciál vašich chvilek odpočinku a přinese vám novou vlnu energie. Zmírňuje známky únavy a nadměrného duševního vypětí.

Povzbuďte svou mysl

Hledáte něco, co vás skutečně osvěží a dodá vám potřebnou energii? Tato směs vonných silic je jako stvořená právě pro chvíle, kdy vám chybí síly a potřebujete načerpat dobrou náladu a chuť do života. Svěží bylinné tóny krásně provoní vaši domácnost a jsou vhodné například i do kanceláře, do obchodů či do čekáren. Vůně Harmonie vás příjemně naladí a podporuje pozitivní emoce.

Osvěžující nálož

Směs esenciálních olejů totiž působí na vaše tělo i mysl. Je ideální ve chvílích duševního či tělesného vyčerpání a dodává energii a sílu. Svěží tóny jalovce revitalizují tělo i mysl a balzamická vůně kafru působí na všechny vaše smysly zklidňujícím dojmem. Jiskrný citron pak doplňuje celou kompozici a přímo vás zavalí vlnou dobré nálady a energie. Celá směs vůní pak působí antistresově a rozzáří vaše všední dny.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy, jsou proto vhodné i do veřejných prostor. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Několik kapek éterického oleje můžete přidat do oblíbeného krému či tělového oleje. Dodáte mu tak osobitou vůni a podpoříte jeho účinky.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů

Možné alergeny: Směs esenciálních olejů

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?