Saloos Harmonie 10 ml

Saloos Harmonie 10 ml

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
79
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Vyvážená směs rostlinných silic se silným osvěžujícím potenciálem, jenž má revitalizační efekt na tělo i mysl. Příjemně provoní vaši domácnost a přinese vám vlnu nové energie.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(4)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Saloos Harmonie je jedinečná vyvážená kompozice vonných olejů. Jednotlivé esenciální oleje navzájem podporují své účinky a působí v rovnováze. Směs dlouhodobě provoní vaši domácnost a přinese do ní příjemnou atmosféru.

Harmonie má vliv na psychickou i fyzickou stránku organismu a podporuje jejich revitalizaci. Vůně éterických olejů působí na emoce, nervový systém a spouští ozdravný proces celého organismu. Jejich použití je nesmírně vhodné i ve chvilkách vyčerpání či stresu.

Tato variace obsahuje balzamické tóny kafru, svěžího jalovce a jiskrného citronu, jenž osvěží tělo i mysl. Podpoří relaxační potenciál vašich chvilek odpočinku a přinese vám novou vlnu energie. Zmírňuje známky únavy a nadměrného duševního vypětí.

Povzbuďte svou mysl

Hledáte něco, co vás skutečně osvěží a dodá vám potřebnou energii? Tato směs vonných silic je jako stvořená právě pro chvíle, kdy vám chybí síly a potřebujete načerpat dobrou náladu a chuť do života. Svěží bylinné tóny krásně provoní vaši domácnost a jsou vhodné například i do kanceláře, do obchodů či do čekáren. Vůně Harmonie vás příjemně naladí a podporuje pozitivní emoce.

Osvěžující nálož

Směs esenciálních olejů totiž působí na vaše tělo i mysl. Je ideální ve chvílích duševního či tělesného vyčerpání a dodává energii a sílu. Svěží tóny jalovce revitalizují tělo i mysl a balzamická vůně kafru působí na všechny vaše smysly zklidňujícím dojmem. Jiskrný citron pak doplňuje celou kompozici a přímo vás zavalí vlnou dobré nálady a energie. Celá směs vůní pak působí antistresově a rozzáří vaše všední dny.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy, jsou proto vhodné i do veřejných prostor. 

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali.

Upozornění: Směs obsahuje kafr, není proto vhodná pro těhotné, kojící ženy, děti do deseti let věku. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu (4)

Aromaterapie pro děti

Éterické oleje při nachlazení

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Stálice Saloos

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?