Hristina Hristina 30 SPF Přírodní hydratační sprej na opalování - barcelona, 100 ml
Hristina Hristina 30 SPF Přírodní hydratační sprej na opalování - barcelona, 100 ml
Velice jemný opalovací olej bohatý na afrodisiaka Číst více...
Zanechá krásnou vůni a sexy opálení. Zajišťuje účinnou ochranu proti škodlivému vlivu UVA a UVB záření. Formule obohacená o vitamín E a D-panthenol, mléčné proteiny a aloe vera. Odolný proti vodě, fotostabilní, receptura bez alergenů.
Použití:
Před použitím dobře protřepat. Naneste na celé tělo 10-15 min před opalováním a poté znovu zejména po koupání, pocení a sušení. Úroveň ochrany před sluncem je výrazně snížena tím, že klesá množství krému aplikované na kůži.
Složení produktů je úplné. Každý produkt je registrován v CPNP a je kontrolován státní hygienickou správou. Kosmetika není testovaná na zvířatech.
SLOŽENÍ:
VODA, KOKOSOVÝ OLEJ, ALOE BARBADENSIS EXTRAKT, MLÉČNÁ BÍLKOVINA, KAKAOVÉ MÁSLO, VITAMIN E, VITAMIN A, LEKNÍN BÍLÝ EXTRAKT, PANTHENOL, OLEJ Z HROZNOVÝCH SEMÍNEK, HOŘČÍK, HYDROGENOVANÝ RICINOVÝ OLEJ, JANTAR EXTRAKT, LEVANDULE EXTRAKT, BERGAMOT EXTRAKT, VANILKA PRAVÁ EXTRAKT, NEROLLI EXTRAKT, BÍLÉ PIŽMO EXTRAKT, VČELÍ VOSK
INGREDIENTS:
AQUA, COCONUT OIL, ALOE BARBADENSIS EXTRACT, MILK PROTEINS, CACAO BUTTER, TOCOPHEROL, RETINOL, NYMPHAEA ALBA EXTRACT, PANTHENOL, GRAPE SEED OIL, MAGNESIUM, HYDROGENATED CASTOR OIL, AMBER EXTRACT, LAVENDER EXTRACT, BERGAMOT EXTRACT, VANILLA PLANIFOLIA EXTRACT, NEROLLI EXTRACT, WHITE MUSC EXTRACT, BEESWAX
Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.
Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se



