Lavera Hydratační fluid zjemňující Máta & Zinek, Faces 50 ml

Lavera Hydratační fluid zjemňující Máta & Zinek, Faces 50 ml

  • Bez DPH 214 Kč

Jemný fluid s mátou, zinkem a kyselinou salicylovou pomáhá redukovat nedokonalosti pleti i nadměrnou tvorbu mazu a zároveň pleť chrání před vysušením a podrážděním.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hydratační fluid zjemňující Máta & Zinek Lavera Faces s mátou, zinkem a kyselinou salicylovou pomáhá redukovat nedokonalosti pleti a bojovat se zanícením. Čistí a stahuje póry a zároveň poskytuje pleti dlouhodobou hydrataci a chrání ji před vysušením i podrážděním.

Hydratační fluid má díky obsahu kyseliny salicylové a zinku hojivé účinky, čistí a stahuje póry a spolu s extraktem z kořene vrby bílé pomáhá odstraňovat zánětlivé projevy akné. Výtažek z kořene lopuchu pomáhá odstraňovat začervenání a podráždění a zanechává pleť zklidněnou. Voda z máty peprné má antibakteriální účinky a v kombinaci s limetkovým olejem redukuje tvorbu kožního mazu.

Aby během dne nedocházelo k vysušení pleti, je složení fluidu obohacené o bambucké máslo a oleje ze slunečnice, jojoby a světlice barvířské, které pomáhají v pokožce udržet potřebnou míru hydratace. Díky obsahu vitaminu E či rostlinných lipidů je pokožka zároveň chráněna před předčasným stárnutím.

Použití: Fluid nanášejte na očištěnou pleť a jemně vmasírujte, aby se textura zcela vstřebala.

Upozornění: Pouze k vnějšímu použití.

Detailní složení a vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?