BiOOO Akademie Intenzivní Face yoga

BiOOO Akademie Intenzivní Face yoga

2990
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Mít rozjasněnou, mladistvou tvář bez vrásek je sen většiny z nás. Teď si představte, že k takové tváři můžete pomoci samy, nic k tomu nepotřebujete a ještě se budete cítit skvěle. Tím kouzlem je face yoga.

Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Procvičovat tělo bere většina z nás jako samozřejmost. Co takhle ale procvičovat i obličej? Jednou vám za to poděkuje a vy se budete cítit uvolněně a krásně. Pravidelné cvičení face jógy zatočí s vráskami, ochablou kůži i psychickým napětím. Tohle vše a mnohem více se dozvíte od naší zkušené lektorky, které vás face jógou provede a naučí vás jak v pohodlí domova dělat divy se svým obličejem i myslí.

 

Na co všechno se můžete těšit?

 

  • Naše certifikovaná lektorka vás provede tajemstvím face jógy a ukáže cviky ze své praxe
  • Naučíte se cviky, které pomohou s napětím svalů v obličeji, vráskami i výrazem
  • Probereme i psychickou stránku a pozitivní vliv face jógy na naší mysl

 

Pokud byste rádi zkombinovali oslavu narozenin, rozlučku se svobodou, team building nebo jakoukoli jinou sešlost s kurzem face jógy, neváhejte se nám prosím ozvat. Domluvíme společně datum, výzdobu i vše ostatní co bude potřeba.

BiOOO Akademie vznikla po záštitou naší firmy BiOOOO.cz. Nabízíme vám tématické workshopy, kurzy a vzdělávání v oblasti kosmetiky a aromaterapie. 

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?