Les Fleurs de Bach Interiérový parfém Anti-stress 50 ml

Les Fleurs de Bach Interiérový parfém Anti-stress 50 ml

  • Bez DPH 510 Kč

Interiérový parfém Anti-stress využívá blahodárné účinky aromaterapie a působení Bachových esencí. Zmírňuje napětí a vnitřní neklid, navrací vyrovnanost. Pomáhá s rozhodováním v náročných obdobích.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Interiérový parfém Anti-stress Les Fleurs de Bach využívá blahodárné účinky aromaterapie a působení Bachových esencí. Zmírňuje napětí a vnitřní neklid, navrací vyrovnanost a klidnou mysl. Pomáhá s rozhodováním v náročných obdobích. Parfém příjemně provoní nejen váš domov, ale také vám dopřeje zaslouženou relaxaci.

Řepík lékařský je vhodný pro ty, jenž navenek působí radostně a bezstarostně, ale uvnitř se trápí. Dub letní je ideální esence pro všechny workoholiky, kteří i přes vyčerpání pracují bez ustání dál. Netýkavka žláznatá zklidňuje podráždění a výbušnou nervozitu. Bílý kaštan zahání na ústup neklidné myšlenky, které se neustále pořád dokola honí hlavou.

Borovice lesní pomáhá budovat sebepřijetí a lepší vztah k sobě samému. Jabloň lesní odstraňuje rušivé myšlenky a zvyšuje sebevědomí. Sporýš lékařský působí proti podráždění, vzteku a frustraci. Dodává vnitřní klid a pohodu. Levandule, máta a rozmarýn působí aromaterapeuticky na rozbouřenou mysl a zároveň povzbuzují psychickou i fyzickou aktivitu při vyčerpání.

Použití: Čtyřikrát stříkněte parfémem kolem sebe. Používejte pro provonění místnosti dle potřeby, nebo můžete pár kapek stříknout i na ložní prádlo .

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?