Les Fleurs de Bach Interiérový parfém Anti-stress 50 ml

Les Fleurs de Bach Interiérový parfém Anti-stress 50 ml

  • Bez DPH 510 Kč

Interiérový parfém Anti-stress Les Fleurs de Bach využívá blahodárné účinky aromaterapie a působení Bachových esencí. Zmírňuje napětí a vnitřní neklid, navrací vyrovnanost a klidnou mysl. Pomáhá s rozhodováním v náročných obdobích. Parfém příjemně provoní nejen váš domov, ale také vám dopřeje zaslouženou relaxaci.

Řepík lékařský je vhodný pro ty, jenž navenek působí radostně a bezstarostně, ale uvnitř se trápí. Dub letní je ideální esence pro všechny workoholiky, kteří i přes vyčerpání pracují bez ustání dál. Netýkavka žláznatá zklidňuje podráždění a výbušnou nervozitu. Bílý kaštan zahání na ústup neklidné myšlenky, které se neustále pořád dokola honí hlavou.

Borovice lesní pomáhá budovat sebepřijetí a lepší vztah k sobě samému. Jabloň lesní odstraňuje rušivé myšlenky a zvyšuje sebevědomí. Sporýš lékařský působí proti podráždění, vzteku a frustraci. Dodává vnitřní klid a pohodu. Levandule, máta a rozmarýn působí aromaterapeuticky na rozbouřenou mysl a zároveň povzbuzují psychickou i fyzickou aktivitu při vyčerpání.

Použití: Čtyřikrát stříkněte parfémem kolem sebe. Používejte pro provonění místnosti dle potřeby, nebo můžete pár kapek stříknout i na ložní prádlo .

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Alcohol1) (80 %) , Aqua, Pelargonium Graveolens, Lavandula Hybrida Oil, Mentha Spicata Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Agrimonia Eupatoria Extract1), Quercus Robur Extract1), Impatiens Balsamina Extract1), Aesculus Hippocastanum Extract1), Pinus Sylvestris Extract1), Malus Sylvestris Extract1), Verbena Officinalis Extract1), Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene, Coumarin, Farnesol

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Alcohol, Pelargonium Graveolens, Lavandula Hybrida Oil, Mentha Spicata Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene, Coumarin, Farnesol

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Les Fleurs de Bach Anti Stress

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles, 75017 Paříž Francie, www.bachova-terapie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?