Vykuřovadla Rymer Kadidlo Etiopie, sugar 25 g

Vykuřovadla Rymer Kadidlo Etiopie, sugar 25 g

Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Kadidlo se sametově balzamickou vůní ničí choroboplodné zárodky v ovzduší, uvolňuje dýchací cesty a má uklidňující účinky. Používá se pro podporu meditace, posílení psychiky a rozšíření vědomí.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu4
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Kadidlo sugar ve formě drobných krystalků má sametově jemnou až balzamickou vůni. Jedná se o nejznámější a nejužívanější pryskyřici, která je známá již tisíce let a můžete se s ní setkat také pod pojmem olibanum. Má výborné čisticí a léčebné účinky. Posiluje, prohlubuje meditaci a posiluje kreativitu. Vhodné také do vykuřovacích směsí.

Kadidlo patří mezi nejúčinnější látky, které čistí a dezinfikují vzduch. Ničí veškeré choroboplodné zárodky, ale i negativní energie. Člověka pak čistí na duchovní, tak i fyzické úrovni. Pomůže vám zbavit se negativních myšlenek a nahodí pocit klidu. Díky těmto účinkům můžete kadidlo využít v případě, že vás trápí stres, napětí nebo i jen krátkodobě špatná nálada.

Pryskyřice olibanum také dokáže lépe propojit naši fyzickou a spirituální rovinu. Celkově posiluje psychiku, rozšiřuje vědomí a je výborná k podpoře modliteb a meditací. Kadidlo má ale i léčivé účinky. Zejména posiluje imunitní systém, takže si na vás nějaká ta chřipka nepřijde. Dále uvolňuje dýchací cesty při bronchitidě a nachlazení a zklidní dech při astmatu.

JAK NA VYKUŘOVÁNÍ?

Uhlík umístěte buď přímo mřížku kadidelnice, nebo (pokud máte kadidelnici bez mřížky), naplňte kadidelnici asi do ¾ pískem nebo himalájskou solí. Písek ani sůl není třeba po každém vykuřovaní měnit, stačí odebrat již použitý uhlík se zbytky vykuřovadla. 

Sůl není vhodná do všech druhů kadidelnic! (např. RAKU, kovových či vyrobených z porézních materiálů). 

Do pinzety či kleští na uhlíky uchopte rychlozápalný uhlík a sirkou nebo zapalovačem ho zespoda zapalte. Počkejte 15-20 sec. než uhlík přestane jiskřit a vydávat kouř, položte jej do kadidelnice na písek.

Po cca 30 sec., kdy se uhlík začne zbarvovat do šeda již můžete na uhlík sypat vykuřovadlo. Uhlík hoří 20-80 minut (podle velikosti) a během této doby můžete kdykoliv podle potřeby vykuřovadlo přisypat.

Pro vykuřování bylin a vonných dřev (např. palo santo, cedrové dřevo) použijte plátek mica. 

Použití: Pár kousíčků pryskyřice nasypte na rozpálené uhlíky, do vykuřovací pícky nebo do elektrické kadidelnice.

Upozornění: Vykuřovadla a tyčinky zapalujte v dobře větraných místnostech, kouř neinhalujte ani nevdechujte. Vykuřovadla nikdy nezapalujte přímo, musí se zahřát, ne zapálit. Během hoření nenechávejte kadidelnici s uhlíkem bez dozoru, uhlík lze uhasit pouze vhozením do vody.

Společnost Rymer se zabývá prodejem vykuřovadel a dalších souvisejících rituálních produktů. Nabízí široký sortiment nejvyšší kvality - to znamená bez syntetických příměsí, syntetických vonných látek a barviv.

Hlavní typ vůně: balzamická

Výrobce: Michael Rymer , Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu4

Dech Draka aneb k čemu slouží vykuřovadla

Emoční tělo je mostem mezi tělem a duší

Kadidelnice – důležitý přítel při meditaci

Vykuřování - Archaická aromaterapie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?