Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Vykuřovadla Rymer Kadidlo Etiopie, sugar 25 g

Vykuřovadla Rymer Kadidlo Etiopie, sugar 25 g

Momentálně vyprodané na e-shopu i prodejnách BiOOO.cz

Kadidlo se sametově balzamickou vůní ničí choroboplodné zárodky v ovzduší, uvolňuje dýchací cesty a má uklidňující účinky. Používá se pro podporu meditace, posílení psychiky a rozšíření vědomí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kadidlo sugar ve formě drobných krystalků má sametově jemnou až balzamickou vůni. Jedná se o nejznámější a nejužívanější pryskyřici, která je známá již tisíce let a můžete se s ní setkat také pod pojmem olibanum. Má výborné čisticí a léčebné účinky. Posiluje, prohlubuje meditaci a posiluje kreativitu. Vhodné také do vykuřovacích směsí.

Kadidlo patří mezi nejúčinnější látky, které čistí a dezinfikují vzduch. Ničí veškeré choroboplodné zárodky, ale i negativní energie. Člověka pak čistí na duchovní, tak i fyzické úrovni. Pomůže vám zbavit se negativních myšlenek a nahodí pocit klidu. Díky těmto účinkům můžete kadidlo využít v případě, že vás trápí stres, napětí nebo i jen krátkodobě špatná nálada.

Pryskyřice olibanum také dokáže lépe propojit naši fyzickou a spirituální rovinu. Celkově posiluje psychiku, rozšiřuje vědomí a je výborná k podpoře modliteb a meditací. Kadidlo má ale i léčivé účinky. Zejména posiluje imunitní systém, takže si na vás nějaká ta chřipka nepřijde. Dále uvolňuje dýchací cesty při bronchitidě a nachlazení a zklidní dech při astmatu.

Použití: Pár kousíčků pryskyřice nasypte na rozpálené uhlíky, do vykuřovací pícky nebo do elektrické kadidelnice.

Vůně: balzamická

Výrobce: Michael Rymer , Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?