Batex Kojící podkova, 613ZOO

Batex Kojící podkova, 613ZOO

  • Značka: Batex
  • Balení: 170x35 cm, 0.7 kg
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Batex Kojící podkova je praktická pomůcka, která vám usnadní péči o vaše děťátko. Je ideálně přizpůsobena pro každodenní použití a snadno se tvaruje. Je plněna koplenem, což jsou polystyrenové perličky, oblíbené obzvláště v relaxačních a mikromasážních polštářích. Koplenová náplň se snadno rozloží a vytvaruje podle těla.

Tento kojící polštář oceníte již v průběhu těhotenství, kdy jej můžete využít jako oporu rostoucího bříška při spaní na boku. Při kojení snadno zaujmete pohodlnou polohu, která bude maximálně komfortní a přirozená pro vás i vaše miminko. Podkova lehce podepírá tělo děťátka a nezatěžuje nadměrně šíjové svalstvo.

Kojící podkovu ale můžete také použít jako polštář na sezení, který účinně uleví poporodním bolestem. Je vhodný také při bolestech zad, krční páteře či kyčelních kloubů. Můžete s ním také obklopit miminko před spaním, aby se cítilo dokonale v bezpečí. Povrch polštáře je vyroben ze stoprocentní bavlny, která je šetrná k pokožce.

hmotnost: 0,7 kg
rozměry: 170x35 cm
náplň: koplen
povrchový materiál: 100% bavlna
barevná provedení: pestrobarevná

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Koplen, Bavlna

Lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna

Lůžkoviny - výplně: polystyrenové kuličky

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Kojící polštář, 613 S

Praktická kojící podkova plněná polystyrenovými kuličkami se snadno tvaruje a přizpůsobí se vašim požadavkům. Je skvělou pomůckou nejen při kojení, ale také jako relaxační polštář při celé řadě obtíží.