Batex Kojící polštář, 235 S

Batex Kojící polštář, 235 S

Praktický polštář ve tvaru podkovy vám usnadní kojení. Je plněn lehkými polystyrenovými vločkami, které se snadno přizpůsobí tvaru těla a přinesou trvalou oporu pro všechny svalové skupiny.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kojící podkova Batex je praktická pomůcka, která vám usnadní péči o vaše děťátko. Je ideálně přizpůsobena pro každodenní použití a snadno se tvaruje. Je plněna polyesterovými vločkami, oblíbenými obzvláště v relaxačních a mikromasážních polštářích. Náplň se snadno rozloží a vytvaruje podle váhy těla.

Tento kojící polštář oceníte již v průběhu těhotenství, kdy jej můžete využít jako oporu rostoucího bříška při spaní na boku. Při kojení snadno zaujmete pohodlnou polohu, která bude maximálně komfortní a přirozená pro vás i vaše miminko. Podkova lehce podepírá tělo děťátka a nezatěžuje nadměrně šíjové svalstvo.

Kojící podkovu ale můžete také použít jako polštář na sezení, který účinně uleví poporodním bolestem. Je vhodný také při bolestech zad, krční páteře či kyčelních kloubů. Můžete s ním také obklopit miminko před spaním, aby se cítilo dokonale v bezpečí.

Polštář má snímatelný fleecový povlak, který je velmi příjemný na dotek a můžete jej snadno vyprat při teplotě do 30 °C. Výplň z polyesterových vloček lze prát v pračce až do 95 °C. Vysoká teplota vody zajistí dokonalou čistotu a zbaví materiál veškerých škodlivých alergenů.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bavlna, Polyester, Fleece, Polyesterové vločky

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povlak: fleece

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: polyesterové vločky

Produktové řady: Batex ALLERGY, Batex KIDS

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny