Faith in Nature Kondicionér bez parfemace 400 ml

Faith in Nature Kondicionér bez parfemace 400 ml

  • Bez DPH 164 Kč

Kondicionér bez parfemace je vhodný pro všechny typy vlasů. Díky nulovému obsahu přidané parfemace či éterických olejů je vhodný i pro citlivé vlasy. Kokosový olej zanechá vlasy jemné a lesklé.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kondicionér bez parfemace Faith in Nature je vhodný pro všechny typy vlasů. Díky nulovému obsahu přidané parfemace či éterických olejů je vhodný i pro citlivé vlasy a pokožku hlavy. Spojení rostlinných olejů a glycerinu zanechává vlasy jemné, lesklé a snadno upravitelné.

Kondicionér bez parfemace využívá pečujících účinků kokosového a slunečnicového oleje a výtažků z kakaového másla. Tyto složky jsou hotovým pokladem při péči o všechny typy vlasů. Dodávají živiny, současně zacelují roztřepené konečky a zanechávají vlasy jemné na dotek a zdravé na pohled.

Oleje společně s rostlinným glycerinem ve vlasech uzamykají hydrataci a aktivně brání jejich třepení. Pokud máte citlivou vlasovou pokožku, kondicionér bez parfemace můžete používat jen tak, nebo do něj podle nálady či potřeb vašich vlasů přidat pár kapek vhodného éterického oleje. 

Použití: Malé množství kondicionéru aplikujte rovnoměrně do délek vlhkých umytých vlasů a nechte působit 3-5 minut. Poté vydatně spláchněte vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?