Prohlédněte si vaše seznamy přání

Delibutus Konopné semínko loupané 100 g

Delibutus Konopné semínko loupané 100 g

Loupané konopné semínko je bohaté na živiny, přispívající k zachování optimálních funkcí organismu. Je prospěšnou a chutnou potravinou a díky obsahu vlákniny působí příznivě na činnost střev.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Loupané konopné semínko českého původu od značky Delibutus je bohaté na lehce stravitelné aminokyseliny. Obsahuje vyvážený poměr omega 3 a omega 6 nenasycených mastných kyselin a dalších výživných látek, které přispívají k udržení optimální hladiny cholesterolu v krvi. Semínka jsou přirozeně bezlepková a jsou tedy vhodná i pro celiaky a všechny, potřebují zachovat harmonické trávicí funkce.

Esenciální nenasycené mastné kyseliny pomáhají harmonizovat hormonální nerovnováhu a stabilizovat funkci endokrinního systému. Přispívají k pohodě ženy během menstruace a podporují normální funkve organismu v období klimakteria. Pomáhají také vyživovat nervovou soustavu, podporovat mozkovou činnost a hrají roli při zachování schopnosti normálního soustředění.

Konopné semínko přispívá k pohodlnému zažívání, usnadňuje vyprazdňování a navozuje pocit sytosti. Díky tomu jsou neloupaná semínka vhodná i při potřebě kontroly tělesné hmotnosti. Semínka lze využít při zvýšené sportovní aktivitě pro doplnění energie a díky vysokému obsahu kvalitních bílkovin také pro následné budování svalové hmoty a celkovou regeneraci svalů. 

Použití: Dopřejte si lžíci konopných semínek ráno na lačno, nebo je použijte pro dochucení a zpestření polévek, smoothie, zeleninových salátů a dalších pokrmů.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.

Tip: Rozmixováním semínek ve vodě získáte výživné a osvěžující rostlinné mléko.

Výrobce: Tomáš Mašín - Delibutus.cz, Tizianova 2 , 400 03, Ústí nad Labem, Česká republika , tel: +420774336252

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?