Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Delibutus Konopné semínko neloupané 500 g

Delibutus Konopné semínko neloupané 500 g

Neloupané konopné semínko má lehce oříškovou chuť a je bohaté na živiny, přispívající k optimálním funkcím celého organismu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Neloupané konopné semínko má lehce oříškovou chuť a je bohaté na živiny, přispívající k optimálním funkcím celého organismu.Obsahuje vyvážený poměr omega 3 omega 6 nenasycených mastných kyselin a dalších výživných látek.

Esenciální nenasycené mastné kyseliny pomáhají harmonizovat hormonální nerovnováhu a stabilizovat funkci endokrinního systému. Přispívají k pohodě ženy během menstruace a podporují normální funkve organismu v období klimakteria. Pomáhají také vyživovat nervovou soustavu, podporovat mozkovou činnost a hrají roli při zachování schopnosti normálního soustředění.

Konopná semínka jsou vynikajícím zdrojem energie. Lze je využít při zvýšené sportovní aktivitě pro doplnění energie a díky vysokému obsahu kvalitních bílkovin také pro následné budování svalové hmoty a celkovou regeneraci svalů. Semínka jsou přirozeně bezlepková a jsou tedy vhodná i pro celiaky a všechny, kdo potřebují podpořit optimální zažívání.

Použití: Dopřejte si lžíci konopných semínek ráno na lačno, nebo je použijte pro dochucení a zpestření polévek, smoothie, zeleninových salátů a dalších pokrmů.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobce: Tomáš Mašín - Delibutus.cz, Tizianova 2 , 400 03, Ústí nad Labem, Česká republika , tel: +420774336252

Nenašli jste to pravé? Co tohle?