Kosmetická kuchařka 121 stran

Kosmetická kuchařka 121 stran

Vyrábět si vlastní kosmetiku není nic náročného, šetří to peníze, a navíc je to zábavné. Anna Potůčková nabízí mnoho receptů pro začátečníky i pokročilé, a navíc ze snadno dostupných surovin.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vyrobit si vlastní kosmetiku není o nic náročnější, než si uvařit dobrý oběd. Kniha od české autorky Kosmetická kuchařka je plná osvědčených receptů na domácí přírodní kosmetiku, která bude rozmazlovat vaši pleť. Výroba vlastních produktů je nejen zábava, ale také šetří peníze, a hlavně vám umožní vyrobit si kosmetiku přesně podle svých představ a na míru své pleti.

Kosmetická kuchařka je psána jasně a přehledně. Anna Potůčková využívá ve svým návodech na kosmetiku snadno dostupné suroviny. A vsadíme se, že spoustu z nich už máte doma. Jednotlivé produkty jsou vybrané tak, aby jejich výrobu zvládnul i začátečník, ale nechybí ani recepty pro náročné. S Annou Potůčkovou si tak budeme moci vyrobit pleťové tonikum, šlehané tělové máslo či masážní svíčku, ale i sprchový gel nebo meruňkový krém. V knize nechybí ani trocha teorie (pomůcky, dezinfekce apod.), kterou je třeba před samotnou výrobou znát.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?