Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Saloos Kouzlo vánoc 10 ml

Saloos Kouzlo vánoc 10 ml

Směs esenciálních olejů pro tu pravou vánoční atmosféru. Okouzlující hřejivé tóny skořice spolu s vůní pryskyřice a jehličí doplní dlouhé zimní večery a prohloubí vaši relaxaci.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Saloos Kouzlo vánoc přináší do vašeho domova tupravou vánoční atmosféru. Jedná se o směs esenciálních olejů harmonicky sestavenou tak, aby se jednotlivé silice vzájemně podporovaly a fungovalyv souladu. Směs Kouzlo vánoc je vhodná především pro chladné zimní a podzimní období a příjemně vás naladí na vánoční svátky.

Vůně této aromaterapeutické kompozice je charakteristická svýmihřejivými tónys jemně kořeněným aroma. Aroma pryskyřice a jehličí se mísí s jiskrnou skořicí apříjemně provonívaši domácnost.

Kouzlo vánoc zároveň působí také na zdraví dýchacích cest, udržuje jejich průchodnost a pomáhá přichřipce a nachlazení. Tuto směs esenciálních olejů lze také využít do koupele pro chvilkyrelaxace a uvolnění.

Relaxace ve vánočním spěchu

Variace éterických olejů Saloos Kouzlo Vánoc je to pravé pro zimní čas, kdy vám připomene příjemný čas strávený s rodinou a těšení se na svátky. Díky této směsi vykouzlíte v mžiku doma tu pravou vánoční atmosféru, kdy se budete cítit klidně a odpočatě. Jemně hřejivá vůně této aromaterapeutické směsi je tím pravým pro dlouhé zimní večery, kdy si chcete vychutnat chvíle relaxace v teple domova.

Kořeněné a hřejivé tóny

Směs přírodních rostlinných silic s jemně kořeněnou vůní vás ihned pohltí a přenese do příjemného prostředí, zapomenete tak na běžné starosti a konečně se uvolníte. Hřejivé tóny pryskyřice a jehličí jsou velmi typické právě pro vánoční čas a nádherně provoní váš domov. Tato vůně navíc působí příznivě na dýchací cesty a pomůže i při sezónní rýmě.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a na dlouhou dobu. Díky éterickým olejům Saloos tak navodíte ve svém domově příjemnou atmosféru a pocit harmonie.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali.

Upozornění: směs obsahuje éterický olej z hřebíčku a jehličnanů, není proto vhodná pro těhotné, kojící ženy, děti do deseti let věku. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost.

Ostatní kategorie: Vánoční atmosféra

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?