MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Saloos Kouzlo vánoc 10 ml

Saloos Kouzlo vánoc 10 ml

Značka: Saloos
Balení:
78
Momentálně vyprodané na e-shopu

Směs esenciálních olejů pro tu pravou vánoční atmosféru. Okouzlující hřejivé tóny skořice spolu s vůní pryskyřice a jehličí doplní dlouhé zimní večery a prohloubí vaši relaxaci.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(6)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Saloos Kouzlo vánoc přináší do vašeho domova tupravou vánoční atmosféru. Jedná se o směs esenciálních olejů harmonicky sestavenou tak, aby se jednotlivé silice vzájemně podporovaly a fungovalyv souladu. Směs Kouzlo vánoc je vhodná především pro chladné zimní a podzimní období a příjemně vás naladí na vánoční svátky.

Vůně této aromaterapeutické kompozice je charakteristická svýmihřejivými tónys jemně kořeněným aroma. Aroma pryskyřice a jehličí se mísí s jiskrnou skořicí apříjemně provonívaši domácnost.

Kouzlo vánoc zároveň působí také na zdraví dýchacích cest, udržuje jejich průchodnost a pomáhá přichřipce a nachlazení. Tuto směs esenciálních olejů lze také využít do koupele pro chvilkyrelaxace a uvolnění.

Relaxace ve vánočním spěchu

Variace éterických olejů Saloos Kouzlo Vánoc je to pravé pro zimní čas, kdy vám připomene příjemný čas strávený s rodinou a těšení se na svátky. Díky této směsi vykouzlíte v mžiku doma tu pravou vánoční atmosféru, kdy se budete cítit klidně a odpočatě. Jemně hřejivá vůně této aromaterapeutické směsi je tím pravým pro dlouhé zimní večery, kdy si chcete vychutnat chvíle relaxace v teple domova.

Kořeněné a hřejivé tóny

Směs přírodních rostlinných silic s jemně kořeněnou vůní vás ihned pohltí a přenese do příjemného prostředí, zapomenete tak na běžné starosti a konečně se uvolníte. Hřejivé tóny pryskyřice a jehličí jsou velmi typické právě pro vánoční čas a nádherně provoní váš domov. Tato vůně navíc působí příznivě na dýchací cesty a pomůže i při sezónní rýmě.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a na dlouhou dobu. Díky éterickým olejům Saloos tak navodíte ve svém domově příjemnou atmosféru a pocit harmonie.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali.

Upozornění: směs obsahuje éterický olej z hřebíčku a jehličnanů, není proto vhodná pro těhotné, kojící ženy, děti do deseti let věku. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Z blogu (6)

Éterické oleje při nachlazení

Oslavte svátek světel a dopřejte si voňavý advent

Provoňte svůj domov Vánocemi

Půst na Štědrý den – po stopách zlatého prasátka

Stálice Saloos

Vánoční pohádka - udělejte si to hezký!

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?