I+M Naturkosmetik Krém 24 hodinový Phyto-Balance 30 ml

I+M Naturkosmetik Krém 24 hodinový Phyto-Balance 30 ml

Lehký 24 hodinový krém s výtažky z Aloe vera poskytuje smíšené pleti bohatou péči. Kombinace rostlinných složek pokožku harmonizuje a dodává zdravý vzhled.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

24 hodinový krém I+M Phyto-Balance je obohacen o cenné výtažky, které intenzivně pečují o smíšenou pokožku. Výživné složení dodá pokožce potřebnou hydrataci, mastnější T-zónu zmatní a sjednotí, zatímco sušší tváře dostanou potřebné živiny.

Lehký nemastný celodenní krém pečuje o smíšenou pokožku díky vysokému obsahu výtažků z Aloe vera. Aloe má výborné regenerační schopnosti, pokožku zklidňuje, uzamyká v ní hydrataci a také ji barevně sjednocuje. O výživu a zároveň zklidnění se postará obsažený jojobový a konopný olej. Oba dva oleje mají výborné zklidňující a antibakteriální vlastnosti, napomáhají hojení pokožky a mírní výskyt akné, aniž by pleť zbytečně zatěžovaly či dokonce mastily.

Složení lehkého hydratačního krému je navíc obohaceno o výtažky ze slézu, třezalky, meduňky a mnohých dalších bylinek, které smíšenou pokožku barevně sjednocují a stabilizují funkce mazových žláz. Díky tomu je smíšená pokožka jemnější, méně se mastí a získává zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno i večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?