Benecos Krém na ruce 75 ml

Benecos Krém na ruce 75 ml

  • Značka: Benecos
  • Balení: 75 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Krém na ruce, který udělá vaše ruce šťastné. Stačí máznout a 100% přírodní složení se postará o suchou namáhanou pokožku rukou. Krém zjemňuje, hydratuje, pečuje a chrání. Obsahuje samé dobré věci, rostlinné oleje, slunečnicový a mandlový, a květinov&ea

Krém na ruce, který udělá vaše ruce šťastné. Stačí máznout a 100% přírodní složení se postará o suchou namáhanou pokožku rukou. Krém zjemňuje, hydratuje, pečuje a chrání. Obsahuje samé dobré věci, rostlinné oleje, slunečnicový a mandlový, a květinové extrakty, třeba z měsíčku, divoké růže nebo černého bezu. Krém na ruce Benecos je díky svému přírodnímu složení vysoce výživný a navíc voní po louce plné květin a rozkvětlých stromů.

TIP: Nezapomínejte si mazat ruce několikrát denně, krém s přírodním složením o pokožku nejen pečuje, ale také působí jako prevence proti záděrkám a suché kůži. Dostatečná hydratace namáhané pokožky také zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Cosmondial GmbH & Co. KG, Amirastr. 34a, D-63743 Aschaffenburg Německo, tel: +49 6028 / 9 778 555, www.benecos.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?