Urtekram Krémový deodorant, Severská bříza 50 ml

Urtekram Krémový deodorant, Severská bříza 50 ml

  • Bez DPH 164 Kč

Krémový deodorant v kuličce Severská bříza šetrným způsobem pečuje o citlivou pokožku podpaží a chrání před vznikem zápachu. Obsažená másla, výživné oleje a bylinné výtažky pokožku zjemňují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Krémový deodorant v kuličce Urtekram Severská bříza šetrným způsobem pečuje o citlivou pokožku podpaží a zároveň chrání před vznikem tělesného zápachu. Obsažená másla, výživné oleje a bylinné výtažky pokožku zjemňují a chrání před podrážděním v důsledků častého holení.

Pupalkový olej má výborné protizánětlivé schopnosti, pokožku regeneruje a chrání před podrážděním. Obsažené bambucké máslo, bohaté na vitaminy a antioxidanty, pokožku chrání a zjemňuje, zatímco výtažky z břízy vás ochrání před vznikem tělesného zápachu.

Přírodní krémový deodorant vás ochrání před zápachem, aniž by pokožku zatěžoval a dráždil zbytečnými chemikáliemi.

Ochrana z přírody

Deodorant v kuličce Urtekram s výtažky z břízy vás účinně ochrání před nepříjemným zápachem po celý den, zároveň ale nepředstavuje potenciální riziko pro vaše zdraví. Jemný a šetrný deodorant s přírodními složkami díky krémové konzistenci nedráždí pokožku a naopak jí poskytuje důkladnou péči. Příjemná bylinná vůně vás pak bude provázet celým dnem.

Šetrná péče

Jednou ze základních složek deodorantu je pupalkový olej, který nejen, že mu dodává krémovou konzistenci, ale zároveň i významné zklidňující účinky. Pupalkový olej pokožku vyživuje a zároveň rychle zklidňuje jakékoliv podráždění, zarudnutí či nepříjemné pálení pokožky. Deodorant díky tomu nezatěžuje ani citlivou pokožku a nezpůsobuje podráždění, naopak přináší rychlé zklidnění. Bambucké máslo spolu s jojobovým olejem vyživuje pokožku a chrání ji proti vysušení. 

Proti pocení i zápachu

Pupalkový olej rovněž působí protizánětlivě a výtažek z břízy chrání proti nepříjemnému zápachu. Jemný mandlový olej podporuje regeneraci pokožky a má rovněž zklidňující vlastnosti. Deodorant chrání vaše tělo přirozenou cestou bez ucpávání pórů a zanechává příjemnou bylinnou vůni, na kterou se můžete po celý den spolehnout. 

Použití: Krémový deodorant aplikujte na suchou čistou pokožku podpaží, nejlépe po koupeli, a nechte vstřebat.

Upozornění: Deodorant neaplikujte na podrážděnou či poraněnou pokožku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?