DULCIA natural Krémový deodorant verbena - levandule 30 ml

DULCIA natural Krémový deodorant verbena - levandule 30 ml

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
190
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Jemný krémový deodorant s obsahem jedlé sody, zinku a esenciálních olejů absorbuje vlhkost a neutralizuje nepříjemný zápach. Svou citrusovo květinovou vůní je vhodný spíše pro ženy.  

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu
Krémový deodorant verbena - levandule DULCIA natural obsahuje aktivní látky jako je jedlá soda, zinek a esenciální oleje. Neutralizují nepříjemný zápach, absorbují přebytečnou vlhkost a zároveň zklidňují podrážděnou pokožku. Proto je vhodný také po holení či epilaci.
 
Éterické oleje jsou vázány na speciálním škrobu, čímž dochází k jejich pozvolnému uvolňování v závislosti na teplotě. Deodorant je vhodný pro ženy i muže. Je zcela bezpečný, bez vedlejších účinků. Neobsahuje žádné škodlivé chemické substance. Funguje opravdu skvěle!
 
Čistá květinová vůně otevřená nádechem citronu a grapefruitu. Doplněna vůněmi zeleného listí, jasmínu a fialek přechází do svěží vůně pomeranče a zakončuje ji magická vůně levandule.
 
Po deodorantu nezůstávají bílé vrstvy a tedy ani stopy na oblečení.
 
DULCIA natural je přírodní kosmetika založená na bázi rostlinných a bylinných extraktů, kvalitních esenciálních olejů, vzácné růžové vody a aloe vera. Vznikla z rodinné tradice bylinkářství a mastičkářství, která se přenáší z generace na generaci. V kosmetice DULCIA natural nenajdete umělá barviva, parabeny či palmový olej a ani destilovanou vodu, která se z pokožky rychle vypařuje a způsobuje pak její nadměrné vysušování.
 

Použití: Jemná krémová konzistence deodorantu se nanáší velmi příjemně. Čistýma rukama (nejlépe ukazováčkem) naneste malé množství deodorantu (stačí na špičku prstu) do oblasti podpaží a důkladně rozetřete. Vzniklá, tenká vrstva deodorantu se téměř okamžitě vstřebá do pokožky, v které ihned účinkuje. Výsledkem je příjemný pocit suchého podpaží, svěží vůně, zdravá a čistá pokožka. Adaptace pokožky na přírodní deodoranty, trvá přibližně týden.

Skladování: Deodorant uchovávejte dobře uzavřený při pokojové teplotě. Při velkých teplotních výkyvech se může změnit jeho konzistence, která se opět upraví při správném uskladnění.

Tip: Účinnost přírodního deodorantu zvýšíte, když ho nebudete kombinovat s chemickými deodoranty a jeho aplikace bude dlouhodobá - pot se postupně ředí, je jemnější a bez zápachu.

DULCIA natural je přírodní kosmetika založená na bázi rostlinných a bylinných extraktů, kvalitních esenciálních olejů, vzácné růžové vody a aloe vera. Vznikla z rodinné tradice bylinkářství a mastičkářství, která se přenáší z generace na generaci. V kosmetice DULCIA natural nenajdete žádný živočišný tuk, umělá barviva, parabeny či palmový olej a ani destilovanou vodu, která se z pokožky rychle vypařuje a způsobuje pak její nadměrné vysušování.

Hlavní typ vůně: bylinková

Výrobce: DULCIA natural, s. r. o. , Skalicka cesta 9A , 83102, Bratislava, Slovensko

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu1

Dulcia - poctivá přírodní kosmetika se slovenskou duší

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.