Nobilis Tilia Květová voda heřmánková 50 ml

Nobilis Tilia Květová voda heřmánková 50 ml

  • Bez DPH 136 Kč

Heřmánková květová voda má skvělé zklidňující a protizánětlivé účinky. Díky jednoduchému složení bez přidaných látek ji lze s úspěchem aplikovat i na tu nejcitlivější pleť i pokožku dětí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Heřmánková květová voda Nobilis Tilia má skvělé zklidňující a protizánětlivé účinky. Díky jednoduchému složení bez přidaných látek ji lze s úspěchem aplikovat i na tu nejcitlivější pleť i pokožku dětí. Heřmánek mírní podráždění, zklidňuje, regeneruje a eliminuje otoky. Napomáhá při dýchacích obtížích a působí antispazmaticky.

Heřmánkový hydrolát ošetřuje zánětlivou podrážděnou pokožku, mírní její začervenání i případné svědění. Působí adstringentně, a je tak výborným pomocníkem pro odlíčení a tonizaci pleti. Heřmánek má výborné léčivé účinky, mírní otoky, regeneruje opruzeniny, ulevuje při gynekologických problémech.

Květová voda je vhodná i pro ty nejmenší děti, ošetřuje jemnou pokožku a zároveň harmonizuje mysl a pomáhá zdravému klidnému spánku, také pomáhá při prořezávání zoubků a mírní případné záněty. Heřmánková vůně harmonizuje tělo i mysl, mírní projevy nervozity a návaly vzteku.

Univerzální pomocník

Květová voda Nobilis Tilia je všestranným pomocníkem, kterého využijete pro vás i pro celou rodinu. Jedná se o čistý bylinný hydrolát, který pečuje o pokožku celého těla a vyznačuje se širokým spektrem účinků. Díky jednoduchému složení bez přidaných syntetických látek, konzervantů a parfemace je vysoce nedráždivý a vhodný pro všechny typy pokožky, včetně citlivé a dětské.

Rychlé zklidnění

Heřmánek je fascinující bylinkou, kterou využijete nejen ve formě čaje. Hydrolát z heřmánku má silné zklidňující účinky a je vhodným přípravkem první pomoci při podráždění pokožky. Ihned zmírňuje nepříjemné svědění a zarudnutí, působí proti otokům a zároveň pokožku nevysušuje. Je vhodný rovněž na pokožku podrážděnou slunečním zářením.

Každodenní péče o pokožku

Heřmánkovou květovou vodu můžete používat na celé tělo doslova od hlavy k patě. Je vhodná i na vysušenou či přecitlivělou pokožku, které přináší komfort a úlevu. Při použití na obličej oceníte její přirozené adstringentní vlastnosti, díky kterým je skvělým odličovadlem a čistidlem pro vaši pleť. Odstraní veškeré usazené nečistoty a zanechá pouze zářivou pleť.

Léčivé účinky

Herřmánková květová voda je i vhodým zklidňujícím tonikem na citlivou pleť, kdy zmírní zarudnutí a nepříjemné pnutí. Heřmánek se vyznačuje silnými léčivými vlastnostmi, podporuje hojení a přirozenou regeneraci tkání. Působí protizánětlivě a zmírňuje bolesti při prořezávání zoubků u dětí. Jeho jemná bylinná vůně zároveň zklidňuje mysl a pomáhá při stresu a duševním napětí.

Použití: Malé množství květové vody aplikujte na pokožku obličeje. Vodu lze použít jako pleťové tonikum, k dočištění pleti, pod olej či krém a také pro osvěžení pleti.

Tip: Vůně heřmánku pomáhá při vytrvalých bolestech hlavy a migrénách.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?