Saloos Lemon tea tree 5 ml

Saloos Lemon tea tree 5 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 5 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 117 Kč

Rostlinná silice Lemon tea tree vás osvěží svou jiskrnou vůní, která intenzivně provoní vaši domácnost a neutralizuje pachy. Je přírodním antiseptikem a pomáhá při rýmě a nachlazení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Lemon tea tree probudí všechny vaše smysly díky velice osvěžující vůni, jenž vám přinese novou vlnu energie. Lemon tea tree je přírodní rostlinná silice, která při použití v aromalampě intenzivně provoní vaši domácnost a má silný revitalizační potenciál na tělo i mysl.

Lemon tea tree je silice se silným antiseptickým účinkem, pročišťuje vzduch a je často využíván jako přírodní dezinfekce. Skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a zanechává jiskrnou svěží vůni. Používá se po naředění také jako lokální přípravek na kůži a drobná poranění.

Příznivý účinek esence lemon tea tree oceníte také při onemocněních dutiny ústní, jako jsou opary, krvácení dásní či paradentóza. Lemon tea tree účinně brání tvorbě zánětlivých ložisek a lze jej použít také po štípnutí hmyzem. Zároveň přináší úlevu při rýmě a nachlazení.

Osvěžte se

Éterický olej Lemon tea tree je kombinací dvou vzájemně se skvěle doplňujících rostlinných silic, které vám přinesou osvěžení a revitalizaci. Energizující vůně tea tre a citronu má obnovující efekt na tělo i mysl a příjemně provoní veškerý interiér, ať už doma či v kanceláři. Citron a tea tree navíc skvěle neutralizují nepříjemné pachy a dodají vaší domácnosti optimistickou a energickou atmosféru. 

Probuzení pro tělo i mysl

Éterický olej z Lemon tea tree je rychlou vzpruhou pro tělo i duši. Je vhodným pomocníkem v náročných obdobích, kdy se cítíte jako bez energie, působí proti stresu a pomáhá při nadměrném fyzickém a duševním vypětí. Tato esence je navíc přirozeně antiseptická, díky tomu chrání proti množení mikroorganismů a lze ji použít pro dezinfekci místností. 

Proti rýmě i zánětu

Éterický olej z tea tree a citronu je vhodným pomocníkem pro lokální ošetření drobných ran a oděrek. Působí proti zánětu a podporuje přirozené regenerační schopnosti tkání, díky čemuž urychluje hojení. Lemon tea tree lze také použít pro zklidnění pokožky a zmírnění svědění po poštípání hmyzem. Působí také proti paradentóze a zánětům v dutině ústní. 

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové a kombinované éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Leptospermum Petersonii Oil

Možné alergeny: Leptospermum Petersonii Oil

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, bodnutí hmyzem, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nachlazení a viróza, onemocnění močových cest, problematická pleť a akné

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.