Saloos Lemon tea tree 5 ml

Saloos Lemon tea tree 5 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 5 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 117 Kč

Saloos Lemon tea tree probudí všechny vaše smysly díky velice osvěžující vůni, jenž vám přinese novou vlnu energie. Lemon tea tree je přírodní rostlinná silice, která při použití v aromalampě intenzivně provoní vaši domácnost a má silný revitalizační potenciál na tělo i mysl.

Lemon tea tree je silice se silným antiseptickým účinkem, pročišťuje vzduch a je často využíván jako přírodní dezinfekce. Skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a zanechává jiskrnou svěží vůni. Používá se po naředění také jako lokální přípravek na kůži a drobná poranění.

Příznivý účinek esence lemon tea tree oceníte také při onemocněních dutiny ústní, jako jsou opary, krvácení dásní či paradentóza. Lemon tea tree účinně brání tvorbě zánětlivých ložisek a lze jej použít také po štípnutí hmyzem. Zároveň přináší úlevu při rýmě a nachlazení.

Osvěžte se

Éterický olej Lemon tea tree je kombinací dvou vzájemně se skvěle doplňujících rostlinných silic, které vám přinesou osvěžení a revitalizaci. Energizující vůně tea tre a citronu má obnovující efekt na tělo i mysl a příjemně provoní veškerý interiér, ať už doma či v kanceláři. Citron a tea tree navíc skvěle neutralizují nepříjemné pachy a dodají vaší domácnosti optimistickou a energickou atmosféru. 

Probuzení pro tělo i mysl

Éterický olej z Lemon tea tree je rychlou vzpruhou pro tělo i duši. Je vhodným pomocníkem v náročných obdobích, kdy se cítíte jako bez energie, působí proti stresu a pomáhá při nadměrném fyzickém a duševním vypětí. Tato esence je navíc přirozeně antiseptická, díky tomu chrání proti množení mikroorganismů a lze ji použít pro dezinfekci místností. 

Proti rýmě i zánětu

Éterický olej z tea tree a citronu je vhodným pomocníkem pro lokální ošetření drobných ran a oděrek. Působí proti zánětu a podporuje přirozené regenerační schopnosti tkání, díky čemuž urychluje hojení. Lemon tea tree lze také použít pro zklidnění pokožky a zmírnění svědění po poštípání hmyzem. Působí také proti paradentóze a zánětům v dutině ústní. 

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové a kombinované éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Leptospermum Petersonii Oil

Možné alergeny: Leptospermum Petersonii Oil

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, bodnutí hmyzem, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nachlazení a viróza, onemocnění močových cest, problematická pleť a akné

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Levandule 10 ml

Éterický olej z levandule má silné zklidňující účinky na tělo i mysl, pomáhá při bolestech hlavy a nespavosti. Zároveň se využívá pro dezinfekci a ošetření drobných poranění.

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.