Benecos Lesk na rty apricot 5 ml

Benecos Lesk na rty apricot 5 ml

  • Značka: Benecos
  • Balení: 5 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Jak získáte lesk na rty, který dodá maximální výživu? Přidejte do něj rostlinné oleje (nejlépe ricinový a slunečnicový) pro maximální hydrataci, včelí vosk pro důkladnou péči a lanolin pro zesílenou ochranu rtů. Přesně takový je Lesk na rty Benecos. Svým 100% příro

Jak získáte lesk na rty, který dodá maximální výživu? Přidejte do něj rostlinné oleje (nejlépe ricinový a slunečnicový) pro maximální hydrataci, včelí vosk pro důkladnou péči a lanolin pro zesílenou ochranu rtů.

Přesně takový je Lesk na rty Benecos. Svým 100% přírodním složením pečuje o rty a dodává jim přirozenou barvu a lesk. Je obohacený o esenciální oleje, vitamín E a minerální pigmenty, které vašim rtům poskytnou to nejlepší, hydratují, dodávají zdravý lesk a jemný nádech barvy a navíc o jemnou pokožku rtů i pečují.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Barva: oranžová

Výrobce: Cosmondial GmbH & Co. KG, Amirastr. 34a, D-63743 Aschaffenburg Německo, tel: +49 6028 / 9 778 555, www.benecos.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?