Lily Lolo Mineral Cosmetics Lesk na rty Clear 4 ml

Lily Lolo Mineral Cosmetics Lesk na rty Clear 4 ml

  • Bez DPH 297 Kč

Krémový lesk na rty v transparentním provedení je ideální pro použití v kombinaci s vaší oblíbenou rtěnkou. Díky lehké struktuře nelepí, snadno se nanáší a poskytuje vašim rtům pečující benefity.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Lesk na rty Clear klame tělem. V tubě vypadá jako světle broskvový, ale ve skutečnosti je zcela transparentní a propůjčí vašim rtům pouze jemný lesk. Vypadá skvěle v kombinaci se všemi barvami rtěnek či jen samostatně pro šťavnatý vzhled vašich rtů nebo neutrální denní líčení. Díky elegantnímu balení je skvělým doplňkem do vaší kosmetické taštičky.

Lesky na rty Lily Lolo mají velice jemnou strukturu, která nezatěžuje rty a poskytuje dokonalý komfort i při celodenním nošení. Díky složení s včelím voskem ihned přilnou ke rtům a pokryjí je rovnoměrnou vrstvou barvy. Lesky na rty mají příjemnou střední pigmentaci a můžete je nosit jak samostatně, tak v kombinaci s vaší oblíbenou rtěnkou. Široká škála odstínů od světlých neutrálních až po výraznější korálové a malinové poskytne vašim rtům atraktivní vzhled pro jakoukoliv příležitost.

Lesky na rty Lily Lolo mají čisté přírodní složení a spojují vlastnosti pečující a dekorativní kosmetiky. Vysoce vyživující jojobový olej dodává rtům potřebnou hydrataci a udržuje je příjemně vláčné po celý den. Lesky na rty se velice snadno nanášejí díky přesnému pěnovému aplikátoru, nelepí a jejich výdrž je dlouhotrvající. Jemná čokoládová příchuť a vůně potěší vaše smysly.

Použití: Aplikujte na rty pomocí tyčinkového aplikátoru v několika tenkých vrstvách až do dosažení požadované barevné intenzity.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?