Batex Letní deka prodloužená, 208 B

Batex Letní deka prodloužená, 208 B

  • Značka: Batex
  • Balení: 140x220 cm, 0.4 kg
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele
  • Produktová řada: Batex ALLERGY
  • Bez DPH 669 Kč

Letní deka Batex prodloužená je obzvláště vhodná pro období s vyššími teplotami nebo pro ty z vás, kteří preferují ne tak hřejivé přikrývky. Tato deka je velice tenká, díky čemuž vyniká svou lehkostí a snadno se přenáší. Její mimořádná prodyšnost brání nadměrnému pocení či zapaření pokožky.

Přikrývka je plněna kvalitním syntetickým vláknem z polyesteru, které má maximálně příjemné uživatelské vlastnosti. Je vhodné i pro alergiky díky nízké prašnosti a snadno se udržuje praním v pračce. Vlákno je vyrobeno speciální technologií, která mu propůjčuje výborné absorpční vlastnosti, což oceníte především v letních měsících.

Deka respektuje přirozenou termoregulaci lidského organismu a efektivně brání jeho přehřátí. Skvěle tak podporuje zdravý spánek a umocňuje jeho relaxační potenciál. Povrch přikrývky je vyroben z tkaniny ve složení bavlna/polyester, která je velice příjemná na dotek.

Přikrývku lze bez obav vyprat v pračce až do teploty 95 °C. Vysoká teplota vody zajistí nejen dokonalé vyčištění, ale i perfektní odtranění odstranění všech škodlivých alergenů.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Bavlna, Polyester, Duté vlákno

Barva: bílá

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: duté vlákno

Produktové řady: Batex ALLERGY

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Letní deka, 207 B

Letní deka v klasické délce je plněna kvalitním polyesterovým dutým vláknem, které je velice prodyšné a lehké. Je vhodná především do teplejších měsíců a zajistí vám ničím nerušený spánek.