CdVet Lisované krmivo Fit-Crock Sensitive 6 kg

CdVet Lisované krmivo Fit-Crock Sensitive 6 kg

  • Značka: CdVet
  • Balení: 6 kg
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Lisované krmivo Fit-Crock Sensitive CdVet je za studena lisované (neextrudované) suché krmivo pro psy s přírodními vitamíny a minerály. Je vhodné pro středně velká a velká plemena a zajišťuje optimální výživu psů na přírodní bázi.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lisované krmivo Fit-Crock Sensitive CdVet je za studena lisovanéneextrudované, suché krmivo pro psy s přírodními vitamíny a minerály. Kromě vysokého podílu masa obsahuje také různá semínka a klíčky, olej lisovaný za studena, karotku a směs vybraných léčivých bylin. Krmivo Fit-Crock Sensitive neobsahuje žádné obiloviny a je proto vhodné i pro psy s nesnášenlivostí obilovin.

Dobře vyvážené složení přírodních látek v krmivu pokrývá široké výživové spektrum také v oblasti stopových prvků a minerálních látek a zajišťuje tak optimální základní výživu psů na přírodní bázi. Válečkové lisované briketky mají průměr 15 milimetrů, délku cca 20 milimetrů a jsou svojí velkostí určeny pro střední a velká plemena.

Za studena lisované krmivo Fit-Crock je vedle přirozené syrové stravy ideální krmivo pro zdravé psy a osvědčená výživová podpora při řešení zdravotních problémů i civilizačních chorob psů jako jsou například kožní problémy, alergie, onemocnění kloubů, reprodukční, trávicí nebo jiné potíže. Je také ideální volbou při redukci nadváhy psa a je šetrnou výživou pro psy s poruchami látkové výměny.

Krmivo Fit-Crock s přírodními vitamíny neobsahuje žádné syntetické látky a obsažené byliny podporují přirozené čistění střevNebobtná v žaludku a nezvětšuje svůj objem, čímž minimalizuje riziko přetočení neboli torze žaludku.

Dávkování: * Nejmenší pes (1až 5kg): 50 až 100 gramů. * Malý pes (5 až 10kg): 100 až 200 gramů. * Střední pes (10 až 20kg): 200 až 300 gramů. * Velký pes (20 až 35kg): 300 až 400 gramů. * Největší pes (nad 35kg): 400 až 600 gramů.

Upozornění: Velikostí briketek je toto krmivo určeno pro větší a velké psy. Nicméně první dvě kategorie (nejmenší pes a malý pes) jsou zde uvedeny, protože někteří malí psi rádi koušou poměrně velké kousky krmiva.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Topinambur hlíznatý, Brambory, Maso a vedlejší masové produkty (100% jehněčí a ovčí z jatek), Krevní moučka, Karotka, Mořské ryby, Semínka z cukrové řepy, Pivní kvasnice, Hovězí tuk, Za studena lisovaný rostlinný olej, Melasa, Lněné semínko, Mořská řasa, Sladové klíčky, Kopřiva dvoudomá, Březové listy, Ostropestřec mariánský, Smetánka lékařská, Extrakt z jader hroznového vína, Směs bylin

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Zvířata: psi

Výrobce: cdVet Naturprodukte GmbH, Industriestraße 11-13, 49584 Fürstenau Německo, www.cdvet.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: