Caribbean Sun Lufa oválná, SLL 397

Caribbean Sun Lufa oválná, SLL 397

Přírodní egyptská lufa se skvěle hodí jak ke každodenní koupeli, tak pro důkladnou masáž či pro použití v sauně. Účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky a podporuje prokrvení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Caribbean Sun Lufa oválná je báječným pomocníkem při dokonalé očistě těla. Spolu s jakýmkoliv přírodním mýdlem či sprchovým gelem důkladně čistí pokožku a zanechává ji perfektně čistou. Díky své struktuře zároveň napomáhá odstranit odumřelé kožní buňky a zjemňuje povrch pokožky. Je vhodná i na citlivou pokožku či kůži náchylnou k podráždění.

Lufa je čistě přírodní produkt, který neprochází žádnými dodatečnými úpravami a ponechává si svou přirozenou béžovou barvu. Její vlastnosti oceníte nejen při každodenní koupeli a sprchování, ale můžete ji využít také pro pravidelné masáže či do sauny. Pravidelné používání napomáhá vyplavování toxinů z těla a brání nadměrnému zadržování vody.

Lufa má skvělé mikromasážní účinky, působí mírně antibakteriálně a podporuje lokální prokrvení. Díky tomu optimalizuje metabolismus kožních buněk, zvyšuje vylučování škodlivých látek z těla a působí příznivě na celý lidský organismus. Kvalitní egyptská lufa se vyznačuje dlouhou životností a snadno se udržuje dokonale čistá pomocí speciálních solí.

Tip: Pro pravidelnou údržbu požívejte sůl na čištění mořských hub Caribbean Sun.

Výrobce: Aris Trust s.r.o., U Špýcharu 31, 391 56 Tábor Česká republika, www.morskahouba.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?