Sportique Masážní bambucké máslo 75 ml

Massage Shea Butter With Ozone

Sportique Masážní bambucké máslo 75 ml

Massage Shea Butter With Ozone

Masážní bambucké máslo pečuje o pokožku celého těla, vyživuje ji, zjemňuje a zároveň díky obsahu esenciálních olejů zlepšuje prokrvení a hybnost svalů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Masážní bambucké máslo Sportique pečuje o pokožku celého těla, vyživuje ji, zjemňuje a zároveň díky obsahu esenciálních olejů zlepšuje prokrvení a hybnost svalů. Hutné máslo se do pokožky skvěle vstřebává a přesto ji bohatě vyživí a ochrání před dehydratací i podrážděním. Lehká mentolová vůně bylinek a koření povzbudí tělo i mysl.

Masážní máslo v sobě spojuje pečující účinky bambuckého másla, olivového, jojobového, mandlového a kokosového oleje. Kominace těchto rostlinných látek je bohatá na vysoký podíl nenasycených mastných kyselin a vitaminů, které o pokožku aktivně pečují, zvláčňují ji a uzamykají v ní potřebnou vlhkost.

Složení balzámu je bohaté i na množství esenciálních olejů, které působí přirozeně protizánětlivě a hojivě, zlepšují prokrvení pokožky i svalů, a tak podporují bezbolestný pohyb celého těla. Mentol a esenciální oleje z máty, borovice, rozmarýnu a kajeputu navíc dodají balzámu povzbuzující vůni, která vás osvěží po sportovním výkonu i dlouhém dni.

Použití: Malé množství másla rozehřejte v dlaních a aplikujte na pokožku celého těla. Lehkou masáží rozetřete a nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?