Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Almara Soap Maska na obličej, Pink Face 25 g

Almara Soap Maska na obličej, Pink Face 25 g

Čisticí a zklidňující maska s růžovým jílem zjemní a projasní vaši pleť. Vhodná zejména pro citlivou, suchou a zralou pleť.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Maska na obličej Pink Face od značky Almara Soap je vhodná zejména pro citlivou, suchou a zralou pleť. Maska je ve formě jemného prášku. Vydrží tak déle a účinné látky se aktivují až při kontaktu s vodou. Svým designem a ekologickým skleněným obalem s kovovým víčkem se bude vyjímat v každé koupelně.

Maska Pink Face obsahuje růžový jíl, který má čisticí, detoxikační a zklidňující účinky. Prášek z plodu šípku je bohatý na vitamin C a prášek z růže damšské nejenom že krásně voní, ale také podpoří zklidnění pleti. 

Hlavním produktem české značky Almara soap jsou ručně vyráběná přírodní mýdla, která získávají tradiční metodou za studena. Hlavními složkami jsou rostlinné oleje, 100% esenciální oleje, rostlinné maceráty a výluhy. Almara soap nabízí mýdla jak pro citlivou či ekzematickou pokožku, tak i různá fancy mýdla či limitované edice.

Použití: Stačí smíchat malé množství prášku v mističce nebo v dlani a přidat několik kapek vody, květové vody či oblíbeného oleje a zamíchat. Díky práškové konzistenci skvěle pročišťují a zjemňují pokožku. Při aplikaci je jako u každé masky vhodné hmotu rozetřít krouživými pohyby po obličeji a dekoltu, nechat zaschnout a opláchnout teplou vodou.

Výrobce: Veronika Machková, Slepá 67 , 250 92, Šestajovice, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?