Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

VOONO Maska na vlasy Hair of Gaurí 100 g

VOONO Maska na vlasy Hair of Gaurí 100 g

Maska s obsahem šesti bylinek pomáhá čistit pokožku hlavy a bojuje proti lupům i nadměrné mastnotě. Posiluje vlasy a podporuje jejich zdravý růst.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Trápí vás mastné vlasy, lupy, nebo suchá pokožka a stroupky? Vyzkoušejte masku Voono, která obsahuje kromě henny ještě další indické bylinky, které účinně čistí pokožku hlavy a celkově posilují vlasy. Pokud masku zalijete vodou vyšší teploty, můžete využít i jejích barvicích účinků. Přirozeně plavým vlasům pak dodá odstín jahodové blond.

Maska na vlasy Voono je výborná pro celkovou regeneraci vaší koruny krásy. Kombinace amly, arnicy, shikakai, henny, brahmi a růžových okvětních plátků tvoří silného spojence v boji s různými vlasovými potížemi. Účinně detoxikuje pokožku hlavy a pomáhá odstraňovat lupy. Díky tomu také podporuje zdravý růst vlasů. Indické bylinky jsou vhodné k celkovému posílení kadeří a pomáhají vlasy chránit před předčasným šedivěním.

Podrobný návod, jak s maskou pracovat, najdete na oficiálních stránkách značky Voono.

Použití: Prášek smíchejte s vodou o teplotě max. 30 °C, naneste na vlasy a nechte působit 30 minut. Do směsi můžete přidat ještě trochu arganového oleje.

Upozornění: Maska není vhodná na odbarvené vlasy. Nemíchejte ji s hnědými a černými barvami Voono, mohlo by dojít ke stažení hnědé barvy. Vzhledem k obsahu henny nezalévejte masku vodou teplejší než 30 °C - mohla by vlasy obarvit.

Ostatní kategorie: No Poo výživa

Výrobce: VOONO s.r.o., Jaurisova 515/4 , 14000, Praha, Česká republika , tel: 777 298 349

Nenašli jste to pravé? Co tohle?