Balíček zdraví Máslo superprotein, kešu, kokos, jahoda 21% proteinu 100 g

Balíček zdraví Máslo superprotein, kešu, kokos, jahoda 21% proteinu 100 g

Kešu máslo s kokosem a jahodami je zdrojem kvalitních proteinů a hlavně skvěle chutná. Hodí se třeba do sladkých kaší, na vafle či palačinky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Začněte den zdravě se Superprotein máslem od Balíčku zdraví. Získá si vás hned na první ochutnání, a to díky kombinaci jemných kešu ořechů, kokosu a lyofilizovaných jahod. Nenajdete v něm žádná uměla sladidla či dochucovadla, lepek ani sóju. Máslo je výborné do sladkých snídaní, ale můžete si ho dopřát také jako zdravou svačinku.

Máslo z jemných kešu ořechů, kokosu a jahod chutná výborně samotné, ale i jako přísada do obilninových kaší nebo poleva na vafle a palačinky. Je obohacené o rostlinnou bílkovinovou směs sestávající z hrachu, rýže a quinoy. Nechybí ani extrakty z goji, macy a acai, které se řadí mezi superpotraviny bohaté na vitaminy. Ve 100 gramech obsahuje superprotein máslo přes 20 gramů bílkovin, a je tak skvělým zdrojem proteinů nejen pro milovníky fitness. 

Použití: Ořechové máslo chutná skvěle v obilninových kaších či na vaflích.

Ostatní kategorie: zdravé cukrovinky

Výrobce: INFOOD a.s., Hodonínská 1287, 696 11 Mutěnice Česká republika, tel: +420 608 099 600, https://www.balicekzdravi.cz/

Detailní složení a vlastnosti

Složení: kešu ořechy, kokos, hrachový proteinový izolát1), rýžový proteinový izolát1), quinoa protinový izolát1), Chia protein1), extrakt z plodů goji1), extrakt z plodů acai, extrakt z kořene maca1), Jahodový prášek1), Extrakt ze stévie, lyofilizované jahody

1) Ekologické zemědělství

Konzistence: velmi hutná krémová

Obal: skleněný

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?