ZAO Matná rtěnka 462 Old Pink

ZAO Matná rtěnka 462 Old Pink

Náplň matné rtěnky zvýrazní vaše rty přirozeným růžovým odstínem, který se hodí na denní i večerní nošení. Růžová navíc opticky vybělí barvu zubů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Matná rtěnka 462 Old Pink ve studeném růžovém odstínu zvýrazní vaše rty a pečuje o ně do hloubky. Tento praktický systém náplní je šetrný k životnímu prostředí, ale šetří také vaši peněženku. Náplň jen vložíte do původního bambusového obalu.

Matné rtěnky jsou hitem posledních let, vystřídaly klasické krémové lesklé rtěnky. Rtěnky v matu působí velmi přirozeně a elegantně. Rtěnky ZAO právě tento sofistikovaný vzhled nabízejí, avšak zároveň nezpůsobují nežádoucí vysušování rtů.

Matné rtěnky ZAO obsahují množství přírodních ingrediencí, které poskytnou rtům šetrnou péči. Bambucké máslo zaručí hedvábně jemnou konzistenci a zároveň pokožku rtů do hloubky vyživuje. Spolu s olivovým olejem a kakaovým máslem zaručí celodenní komfort při nošení.

Použití: Nanášejte rtěnku na rty přímo z balení či pro přesnější aplikaci použijte štěteček na rty. Před nanesením rtěnky je vhodné použít konturovací tužku.

Barva: růžová

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Spokojenost / Juda 11. 4. 2016 23:51

Hezky pigmentuje, krásně voní, i výdrž dostačující :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?