Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

ZAO Matná rtěnka 465 Dark Red

ZAO Matná rtěnka 465 Dark Red

Skladem 3 - 5 ks

Matná rtěnka se sametově jemnou konzistencí zvýrazní vaše rty odstínem klasické červené. Rtěnka obsahuje bambucké a kakaové máslo.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Matná rtěnka 465 Dark Red v odstínu pravé červené, která je nadčasová a působí velmi elegantně. Rtěnku můžete zakoupit v této formě náplně, kterou po vypotřebování původní rtěnky jen vložíte do bambusového obalu, díky čemuž šetříte životní prostředí i svou peněženku.

Matné rtěnky jsou hitem posledních několika málo let a vystřídaly klasické krémové lesklé rtěnky. Rtěnky v matu působí velmi přirozeně a elegantně. Rtěnky ZAO právě tento sofistikovaný vzhled nabízejí, avšak zároveň nezpůsobují nežádoucí vysušování rtů.

Matné rtěnky ZAO obsahují množství přírodních ingrediencí, které poskytnou rtům šetrnou péči. Bambucké máslo zaručí hedvábně jemnou konzistenci a zároveň pokožku rtů do hloubky vyživuje. Spolu s olivovým olejem a kakaovým máslem zajistí celodenní komfort při nošení.

Použití: Nanášejte rtěnku na rty přímo z balení či pro přesnější aplikaci použijte štěteček na rty. Před nanesením rtěnky je vhodné použít konturovací tužku.

Barva: červená

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?