ZAO Matná rtěnka 472 Red Pomegranate

ZAO Matná rtěnka 472 Red Pomegranate

Zboží je trvale vyřazeno.

Matná rtěnka s hedvábnou texturou zajistí komfortní pocit na rtech a jednoduchou aplikaci. Obsahuje výživné rostlinné oleje a vosky, které předchází vysušování rtů.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Matná rtěnka 472 Red Pomegranate ZAO je přírodní rtěnka složená z rostlinných olejů, másel a vosků, které zajišťují dostatečnou výživu, hydrataci a také ochranu před nepříznivými vnějšími podmínkami.

Kvalitní rostlinná rtěnka obsahuje minerální pigmenty, které jsou zkombinované do krásného, originálního odstínu Red Pomegranate. Pro dlouhotrvající výdrž, hydrataci a výživu je složení obohaceno o rostlinné vosky, meruňkový, olivový a jojobový olej, bambucké a kakaové máslo a extrakty z granátového jablka a bambusu.

Minerální kosmetika ZAO obsahuje pouze kvalitní 100% přírodní složky, za jejichž pomoci docílíte bezchybného dlouhotrvajícího líčení. Kombinace minerálních pigmentů, rostlinných olejů a extraktů pečuje o zdraví pokožky a současně má syté a výrazné barvy. 

Použití: Nanášejte rtěnku na rty přímo z balení či pro přesnější aplikaci použijte štěteček na rty.

ZAO je dekorativní kosmetika pro všechny, kdo nechtějí dělat kompromisy ve složení produktů. ZAO minerální bronzery neobsahují silikony, parabeny či další potenciálně škodlivé syntetické ingredience a naopak obohacují pleť cennými antioxidanty a přírodními složkami.

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet , 26100, Romans sur Isére, Francie

Z blogu1

ZAO: První certifikovaná značka doplnitelného eko-friendly make-upu

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?