ZAO Matné oční stíny 201 Ivory 3 g náplň

ZAO Matné oční stíny 201 Ivory 3 g náplň

Matný oční stín ve formě náplně v barvě slonové kosti můžete používat jak samostatně, tak pro doplnění dalších výraznějších odstínů. Pečuje o jemnou pokožku očního okolí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Matné oční stíny 201 Ivory v multifunkčním odstínu slonové kosti si můžete pořídit také ve formě praktické náplně, kterou můžete vložit do původního obalu či do bambusové paletky. Tak si vytvoříte svou originální paletu barev, kterou budete mít vždy po ruce.

ZAO oční stíny vám nabízejí vysokou pigmentaci, díky které vždy dosáhnete perfektního výsledku. Jsou nabízeny v mnoha univerzálních a zajímavých odstínech a skvěle se vzájemně doplňují. Snadno se roztírají do ztracena a působí skutečně přirozeně.

Stíny zároveň neobsahují silikony, parabeny ani další potenciálně škodlivé syntetické ingredience. Díky tomu nezatěžují ani citlivou a namáhanou pokožku v okolí očí a naopak jí prospívají díky cenným rostlinným extraktům, jako je výtažek z oliv či makadamiový olej.

Použití: Aplikujte stíny na oční víčko prsty, štětcem či houbičkovým aplikátorem. Pro výraznější efekt můžete nanášet také na mokro.

Barva: béžová

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?