Yuuki Menstruační kalíšek 2 (větší) Classic 1 ks

Yuuki Menstruační kalíšek 2 (větší) Classic 1 ks

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
399
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Menstruační kalíšek Classic ve větší velikosti 2 je vhodný pro starší ženy a ženy po porodu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Menstruační kalíšek Yuuki Classic ve větší velikosti 2 je vhodný pro starší ženy a ženy po porodu. Kalíšek je vyroben z odolného antibakteriálního lékařského silikonu, jeho použití je bezpečné a mnohem pohodlnější, než užití klasických hygienických potřeb.

Menstruační kalíšek Yuuki je vhodnou alternativou k běžným hygienickým potřebám. Je hygieničtější, levnější a v neposlední řadě také ekologičtější. Díky antibakteriální úpravě brání kalíšek množení bakterií v pochvě a tím eliminuje výskyt mykóz či jiných gynekologických potíží během menstruace. Manipulace s kalíškem je jednoduchá a pohodlná, nedostanete se do přímého styku s krví, jako se se to stává například u tamponů.

Kalíšek Yuuki Classic je vyroben ze standartně 'tvrdého' lékařského silikonu, vhodného pro všechny uživatelky. Velikost 2 je určena pro ženy starší 28 let a také pro ty, které rodily přirozenou cestou. Kalíšek má obsah 37 mililitrů, průměr 47 milimetrů a délku včetně stopky 75 milimetrů. Jakmile se naučíte s kalíškem manipulovat, lze stopku zkrátit či ji úplně ustřihnout. 

S menstruačním kalíškem nejen ušetříte svou peněženku i životní prostředí, ale také zažijete dosud nepoznané pohodlí během menstruace. Správně zavedený kalíšek není v těle vůbec cítit, takže můžete bez omezení vykonávat své oblíbené aktivity a nemusíte se obávat protečení či jiných nepříjemností. Kromě pohodlí je kalíšek i výhodnou investicí, neboť při správném používání vydrží sloužit téměř 10 let.

Značka Yuuki vyrábí menstruační kalíšky v České republice, které vydrží 5-15 let. Silikonový materiál, ze kterého je kalíček vyrobený, splňuje nejvyšší kvalitu schválenou pro použití ve zdravotnictví. Můžete vybírat ze dvou různých velikostí a tvrdostí.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjmněte a vyprázdněte po zhruba 4- 5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Tip: Pokud jste citlivější a máte obavy, že by pro vás byl kalíšek příliš 'tvrdý' a jeho použití nepříjemné, sáhněte po menstruačním kalíšku Yuuki ve variantě Soft.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou. Stopka neslouží k vyjímání kalíšku, v takovém případě by mohlo dojít k jejímu přetržení. Kalíšek vyjímáme uchopením za dno.

Výrobce: Yuuki - BETA obchodní společnost, s.r.o., Křižanská 1 , 460 10, Liberec, Česká republika

Složení:

Lékařský silikon
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu (3)

Intimní potřeby bez chemie

Jak správně vybrat menstruační kalíšek

Menstruační kalíšky: V čem vězí jejich oblíbenost?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Vymývání na wc? / Míša 31. 1. 2016 18:07

Zdravím, zní to dobře, ale dotaz je jak to řešíte na wec kde není umyvadlo u wc mísy? To jako vyndáte, jdete to vymýt vedle někoho kdo si myje ruce a pak se zase vrátíte na wc to zandat? To mi přijde trochu nedomyšlené...Jak to řešíte na záchodech mimo domov?

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Složení:

Lékařský silikon
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.