GynCup Menstruační kalíšek velikost L (GynCup) 1 ks

GynCup Menstruační kalíšek velikost L (GynCup) 1 ks

  • Značka: GynCup
  • Balení: 1 ks
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
  • Bez DPH 346 Kč

Menstruační kalíšek GynCup ve větší velikosti L je vhodnou alternativou ke klasickým hygienickým pomůckám pro ženy po porodu a pro ty se silnější menstruací.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Menstruační kalíšek GynCup ve větší velikosti L je vhodnou alternativou ke klasickým hygienickým pomůckám pro ženy po porodu a pro ty se silnější menstruací. Kalíšek je vyroben z odolného lékařského silikonu, který poskytuje spolehlivou pohodlnou ochranu během menstruace, a zároveň zbytečně nezatěžuje vaši peněženku ani životní prostředí. Při správném používání kalíšek totiž vydrží téměř 10 let.

Kalíšek GynCup je vyroben z antibakteriálního lékařského silikonu, který po zavedení spolehlivě přilne k poševní stěně a zabrání nechtěnému úniku menstruační krve. Tento způsob je na rozdíl od běžných menstruačních pomůcek mnohem pohodlnější a také hygieničtější, neboť nedochází k přímému kontaktu s krví a také k přemnožení bakterií. Naopak, použití kalíšku eliminuje výskyt bakterií v pochvě a snižuje tak riziko vzniku mykóz či jiných obtíží během menstruace.

Větší velikost kalíšku L je vhodná pro dospělé ženy, které mají pravidelný pohlavní styk, pro ženy, které rodily přirozenou cestou, a také pro ty, které jsou starší 30 let. S přibývajícím věkem totiž svaly pánevního dna ochabují, a pokud je pravidelně neposilujete, budete potřebovat větší velikost kalíšku. Kalíšek velikosti L má průměr 45 milimetrů, délka včetně stopky je 60 milimetrů. Až se naučíte s kalíškem spolehlivě manipulovat, lze stopku zkrátit či ji úplně odstranit.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjměte a vyprázdněte po zhruba 4-5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

fotka kalíšku / Gábina 14. 10. 2013 17:38

Dobrý den, bylo by prosím možné přidat přímo kalíšku? Takhle není vůbec zřejmé jak kalíšek vypadá. Děkuji

Re: fotka kalíšku / BIOOO 14. 10. 2013 17:48

dobrý den, postupně dofotíme, děkujeme za podnět.

Jde to lépe / Jana 30. 3. 2016 08:05

Kalíšek mám již rok a kupovaný u Vás, je perfektní a jsem spokojena. Chtěla jsem koupit další kalíšek a to GynCup ale přeci jen Vaše cena 419 a cena na Heuréka 149 je už moc, zakoupím tedy na Heuréce za 149.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?