Vánoce vyřešíte na pár kliknutí! Tipy na dárky pro celou rodinu - doručení po Praze ještě dnes, celá ČR pak do 3 dnů!

GynCup Menstruační kalíšek velikost M (GynCup) 1 ks

GynCup Menstruační kalíšek velikost M (GynCup) 1 ks

Uložit na seznam přání
Značka: GynCup
Balení:
Uložit na seznam přání
Zboží je trvale vyřazeno.

Menstruační kalíšek GynCup v menší velikosti M je vhodnou alternativou ke klasickým hygienickým pomůckám pro mladé dívky a ženy s normálně silnou menstruací.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Menstruační kalíšek GynCup v menší velikosti M je vhodnou alternativou ke klasickým hygienickým pomůckám pro mladé dívky se slabší menstruací. Kalíšek je vyroben z odolného lékařského silikonu, který poskytuje spolehlivou pohodlnou ochranu během menstruace, a zároveň zbytečně nezatěžuje vaši peněženku ani životní prostředí. Při správném používání kalíšek totiž vydrží téměř 10 let.

Kalíšek GynCup je vyroben z antibakteriálního lékařského silikonu, který po zavedení spolehlivě přilne k poševní stěně a zabrání nechtěnému úniku menstruační krve. Tento způsob je na rozdíl od běžných hygienických pomůcek mnohem pohodlnější a také hygieničtější, neboť nedochází k přímému kontaktu s krví a také k přemnožení bakterií. Naopak, použití kalíšku eliminuje výskyt bakterií v pochvě a snižuje tak riziko vzniku mykóz či jiných obtíží během menstruace.

Menší velikost kalíšku M je vhodná pro mladé dívky a ženy do 30 let věku, které mají slabší či normálně silnou menstruaci. S přibývajícím věkem totiž svaly pánevního dna ochabují, a pokud je pravidelně neposilujete, budete potřebovat větší velikost kalíšku. Kalíšek velikosti M má průměr 40 milimetrů, délka včetně stopky je 58 milimetrů. Až se naučíte s kalíškem spolehlivě manipulovat, lze stopku zkrátit či ji úplně odstranit.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjměte a vyprázdněte po zhruba 4-5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou.

Z blogu (2)

Jak správně vybrat menstruační kalíšek

Menstruační kalíšky: V čem vězí jejich oblíbenost?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Nepřizpůsobivý / Monika 5. 6. 2016 16:25

Kalíšek mi přijde poměrně tvrdý, zavádění je nepříjemné a již druhý den menstruace to docela bolí. Z těchto důvodů kalíšek občas nezavedu správně a protéká.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: