Hanoju Meruňková jádra 250 g

Hanoju Meruňková jádra 250 g

  • Značka: Hanoju
  • Balení: 250 g
  • Ostatní kategorie: Trávení
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 183 Kč

Meruňková jádra Hanoju jsou peckami planých meruněk a obsahují největší koncentraci vitaminu B17 (amygdalin), který se vyznačuje hořkou chutí a je výbornou prevencí rakovinných onemocnění. Pomáhá také zvyšovat odolnost organismu před infekcemi a záněty. Meruňková jádra dále obsahují také velké množství draslíku, fosforu, železa, hořčíku a zinku.

Hořká meruňková jádra díky velkému množství vitaminu B17 pomáhají celkově posilovat organismus. Kromě vitaminů a minerálů obsahují také velké množství kyseliny salicylové, která má antibakteriální účinky a působí příznivě na činnost žaludku a střev. Dále přispívají ke zdravému stavu kůže, vlasů či nehtů. Díky tomu, že jsou hořká meruňková jádra zásaditá, pomáhají bojovat s překyselením organismu.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Příznivé účinky: posílení imunity

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?