Everyday Minerals Minerální bronzující pudr Soft Bronzer 4,8 g

Everyday Minerals Minerální bronzující pudr Soft Bronzer 4,8 g

Bronzující pudr pro světlejší typ pleti.Soft Bronzer je jedinečný bronzující přípravek, který umožňuje aplikaci na celý obličej pro zdravý lesk. Může být také používán jako zvýrazňující/konturovací pudr pro světlejší pleť. Má schopnost zachytit světlo a vytvořit efekt orosené záře. Mica (CI 77019), Lauroyl Lysine. Může obsahovat: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 774

Bronzující pudr pro světlejší typ pleti.

Soft Bronzer je jedinečný bronzující přípravek, který umožňuje aplikaci na celý obličej pro zdravý lesk. Může být také používán jako zvýrazňující/konturovací pudr pro světlejší pleť. Má schopnost zachytit světlo a vytvořit efekt orosené záře.

Mica (CI 77019), Lauroyl Lysine. Může obsahovat: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Ultramarines (CI 77007).

Tip: Pro nanášení bronzeru ideálně použijte Angled Kabuki štětec.

Upozornění: Ačkoliv se snažíme znázorňovat jednotlivé odstíny dle skutečnosti, může se barva, kterou vidíte na obrazovce, mírně lišit od skutečného stavu v závislosti na typu monitoru vašeho počítače.

webové strány značky:
www.everyday-minerals.eu

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Barva - světlost: světlá

Výrobce: Everyday Minerals, P.O. Box 42349, 78704 Austin, Texas Spojené Státy Americké, www.everydayminerals.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?