Prohlédněte si vaše seznamy přání

Uoga Uoga Minerální oční stíny 721 Mystic Water 1 g

Uoga Uoga Minerální oční stíny 721 Mystic Water 1 g

Oční stíny v královsky modrém odstínu budou slušet hlavně hnědým očím. Snadno je využijete i pro kouřové líčení a hodí se i pro citlivé oči.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Minerální oční stíny Uoga Uoga v saténovém odstínu královské modři 721 Mystic Water se hodí jak pro denní, tak večerní líčení. Mají matnou texturu a obsahují kvalitní přírodní pigmentaci pro syté odstíny. Snadno se nanáší a v jejich složení nenajdete žádné syntetické látky, které by mohly podráždit oči. Jsou obohacené o jantarový výtažek s antimikrobiálními účinky.

Stíny v tmavším modrém odstínu bez shimmeru podtrhnou krásu hnědých očí. Využijete je i pro kouřové či výrazné večerní líčení. Jejích hedvábná textura se snadno nanáší a rovnoměrně pokryje víčko. Stíny mají dlouhou výdrž a během dne nestékají do drobných vrásek. Obsažený jantarový extrakt, tradičně používaný v Litvě, se chlubí antibakteriálními a zklidňujícími vlastnostmi. Díky čistě přírodnímu složení můžete stíny bez obav používat i na citlivé oči.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete nanést i v několika vrstvách pro výraznější líčení nebo kombinovat s jinými odstíny pro vytvoření kouřového líčení.

Barva: modrá

Barva - třpyt: matná

Výrobce: Uoga Uoga, Kalvariju str. 125 , LT-08221, Vilnius, Litva , tel: +370 656 65 268

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: