Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Cream Soda 2 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Cream Soda 2 g

  • Bez DPH 206 Kč

Minerální oční stíny v přirozeném světle béžovém odstínu můžete použít samostatně pro nenápadné denní líčení či jako základ pro další barvy. Je výborný také na rozmazávání ostrých okrajů při stínování.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Minerální oční stíny Cream Soda v jemném světle béžovém odstínu využijete při mnoha způsobech nalíčení. Lze jej použít jako podkladovou bázi pro další barevné odstíny či samostatně pro přirozené denní líčení. Jejich sametový krémový odstín s hedvábně jemnou matnou texturou je vhodný také pro rozjasnění oblasti pod obočím či pro rozmazávání ostrých okrajů stínování do ztracena.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí a sametově jemná sypká struktura jejích produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez významného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?