Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Gunmetal 1,8 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Gunmetal 1,8 g

  • Bez DPH 206 Kč

Minerální sypké oční stíny s obsahem intenzivních přírodních pigmentů okamžitě rozzáří vaše oči a dodají vám jiskrný vzhled. Středně šedivý třpytivý odstín je ideální pro výrazné kouřové líčení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Minerální oční stíny Gunmetal jemně zvýrazní vaše oko a dodají vám elegantní půvab díky světle až středně šedému třpytivému odstínu. Toto neutrální zbarvení vypadá harmonicky a viditelně podpoří kteroukoliv barvu očí. Oční stíny jsou vhodné jak pro přirozené denní líčení, tak jako podklad pro dramatičtější kouřové nalíčení, které lze doplnit dalšími odstíny v šedočerném barevném spektru.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí. Sametově jemná sypká struktura produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez významného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides

Barva: šedá

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?