Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Sticky Toffee 2 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Sticky Toffee 2 g

  • Bez DPH 206 Kč

Přirozený světlý béžový odstín se zlatými tóny je velice vhodný pro každodenní nalíčení a má univerzální využití. Jeho sametově hebká sypká textura dodá vašim očím neodolatelný elegantní vzhled.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Minerální oční stíny Sticky Toffee vás okamžitě okouzlí a zaujmou svým třpytivým béžovým odstínem. Nazlátlé tóny podpoří hřejivé zabarvení vaší tváře a dodají vám zářivý rozjasněný vzhled, jenž odstraní známky únavy z vašich očí. Tento neutrální odstín je vhodný pro všechny podtóny pleti a je určen jak pro přirozené denní, tak výraznější večerní nalíčení.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí, způsobuje minimum nežádoucích reakcí a sametově jemná sypká struktura produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez význameného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení určené i pro náročné zákaznice.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?