Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Sticky Toffee 2 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Sticky Toffee 2 g

  • Bez DPH 206 Kč

Lily Lolo Minerální oční stíny Sticky Toffee vás okamžitě okouzlí a zaujmou svým třpytivým béžovým odstínem. Nazlátlé tóny podpoří hřejivé zabarvení vaší tváře a dodají vám zářivý rozjasněný vzhled, jenž odstraní známky únavy z vašich očí. Tento neutrální odstín je vhodný pro všechny podtóny pleti a je určen jak pro přirozené denní, tak výraznější večerní nalíčení.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí, způsobuje minimum nežádoucích reakcí a sametově jemná sypká struktura produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez význameného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení určené i pro náročné zákaznice.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Mica, Iron Oxides (CI 77491), Ferric Ferrocyanide (CI 77510), Titanium Dioxide (CI 77891)

Barva: béžová

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?