Energy Mladý ječmen, sušená šťáva v tabletách 200 ks

Energy Mladý ječmen, sušená šťáva v tabletách 200 ks

  • Značka: Energy
  • Balení: 200 ks
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 434 Kč

Mladý ječmen představuje skvělý zdroj snadno využitelných rosltinných bílkovin, vitaminů, menirálů i aminokyselin. Představuje skvělý zdroj energie, posiluje růst buněk i celkovou kondici.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Barley Juice Mladý ječmen je sušenou lisovanou šťávou z mladého ječmene určenou k přípravě nápojů. Obsahuje celé spektrum vitaminů, přes 20 enzymů a mnoho minerálních látek a aminokyselin, které jsou v organismu snadno vstřebatelné a výborně využitelné. Mladý ječmen představuje skvělý zdroj energie a má mnoho pozitivních účinků na lidský organismus. Celkově povzbuzuje a zlepšuje kondici fyzickou i psychickou kondici.

Šťáva z mladého ječmene působí již bezprostředně po požití. Napomáhá odstraňovat poruchy trávení a zažívání, podporuje správný metabolismus a snižování kyselosti vnitřního prostředí. V ječmenu naleznete řadu snadno využitelných amynokyselin a bílkovin, a přispívá tak ke zdravému růstu organismu i prevenci civilizačních chorob nebo předčasnému stárnutí buněk. Rovněž navozuje pocit plného žaludku, díky čemuž je vhodný při hubnutí.

Mladý ječmen umožňuje jemnou detoxikaci organismu. Působí také příznivě na stav pokožky zejména při akné, urychluje její regeneraci při poranění i kožních onemocněních. Zároveň se osvědčil svými pozitivními účinky na krevní systém. Napomáhá zlepšovat kvalitu krve, tvorbu krevních buněk i normalizovat hladinu cukru v krvi. Ječmen je vhodný i pro přípravu těla na otěhotnění a těhotenství.

Dávkování: Užívejte 2 tablety 1-3krát denně. Během užívání je vhodné zvýšit příjem tekutin.

Upozornění: Není vhodné pro osoby alergické na ječmen. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte s ošetřujícím lékařem. Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: sušená lisovaná šťáva z mladého ječmene

Příznivé účinky: cholesterol, posílení imunity, problematická pleť a akné, redukce váhy, revmatismus a artritida, snížení hladiny cukru, vysoký krevní tlak

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?