Energy Mladý ječmen, sušená šťáva v tabletách 200 ks

Energy Mladý ječmen, sušená šťáva v tabletách 200 ks

Skladem 3 - 5 ks

Mladý ječmen obsahuje řadu snadno využitelných rostlinných bílkovin, vitaminů, menirálů i aminokyselin. Představuje také skvělý zdroj antioxidantů a posiluje vitalitu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Barley Juice Mladý ječmen je sušenou lisovanou šťávou z mladého ječmene ve formě tablet. Obsahuje celé spektrum vitaminů, přes 20 enzymů a také mnoho minerálních látek a aminokyselin, které jsou v organismu snadno vstřebatelné a výborně využitelné. Celkově povzbuzuje a podporuje vitalitu.

Mladý ječmen Energy pěstovaný v čisté oblasti náhorní plošiny Tibetu je plný vitaminů řady B, minerálních látek, chlorofylu, ale také vlákniny a rostlinných bílkovin. Ječmen tak působí pozitivně na organismus, kterému dodává energii potřebnou při fyzické i psychické aktivitě. Kromě toho mladý ječmen působí jako antioxidant.

Dávkování: Užívejte 2 tablety 1-3krát denně. Během užívání je vhodné zvýšit příjem tekutin.

Upozornění: Není vhodné pro osoby alergické na ječmen. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte s ošetřujícím lékařem. Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?