Lavera Mléko opalovací pro děti SPF 30, Sun Sensitive 75 ml

Lavera Mléko opalovací pro děti SPF 30, Sun Sensitive 75 ml

Opalovací mléko Lavera Sun Sensitive s ochranným faktorem SPF 30 je mimořádně vhodné k péči o jemnou dětskou pokožku. Chrání před podrážděním a spálením v důsledku pobytu na slunci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Opalovací mléko Lavera Sun Sensitive s ochranným faktorem SPF 30 je mimořádně vhodné k péči o jemnou dětskou pokožku. Díky kvalitnímu složení plnému výživných olejů, výtažků a minerálních filtrů je citlivá pokožka ochráněna před podrážděním a spálením v důsledku pobytu na slunci.

Opalovací mléko obsahuje výživný jojobový olej, který pokožku nejen hydratuje, ale také chrání díky přirozeně vyskytujícímu se ochrannému filtru. Olej v kombinaci s minerálními pigmenty vytvoří na pokožce lehký ochranný film, který ji ochrání před slunečním zářením UVA, UVB i UVC.

Aby vydrželo opalovací mléko na pokožce co nejdéle, najdeme v jeho složení včelí vosk. Ten vytvoří na pokožce ochrannou vrstvu, která zabrání okamžitému smytí či setření mléka.

Použití: Opalovací mléko rovnoměrně naneste na pokožku celého těla před pobytem na slunci. Po koupání ve vodě aplikaci opakujte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?