Lanco Mořská hvězdice 1 ks

Lanco Mořská hvězdice 1 ks

Lanco Mořská hvězdice 1 ks

Značka: Lanco
Balení:
216
Momentálně vyprodané na e-shopu
Praha, Karlín > 1 ks

Hračka z přírodního kaučuku ve tvaru mořské hvězdice je bezpečná pro novorozence i batolata. Neobsahuje žádné nežádoucí látky a je biologicky odbouratelná. Díky velikosti a tvaru je snadno uchopitelná i malými ručičkami.

Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Mořská hvězdice Lanco je hračka z přírodního kaučuku, která je bezpečná pro novorozence i batolata. Přírodní kaučuk pochází z plantáží stromů Hevea brasiliensis (kaučukovník brazilský) pěstovaných v Malajsii.

Hračky neobsahují žádné nežádoucí látky (BPA, PVC, ftaláty, kadmium, parabeny, nitrosaminy) a jsou biologicky odbouratelné. Díky velikosti a tvaru jsou snadno uchopitelné i malými ručičkami. Jsou ručně malované bezpečnými barvami na rostlinné bázi.

Hračka je zároveň i kousátkem, které jemně masíruje dětské dásně díky kombinaci výstupků, měkčích a tvrdších částí a přináší tolik potřebnou úlevu od bolesti. Stimuluje dětský hmat, chuť i zrak. Skvělá vůně a chuť přírodní gumy je u dětí velice oblíbená.

Obal hraček je ze 100% recyklovaného kartonu. 

Tip: Hračky Lanco jsou správnou volbou pro holky i kluky! Jsou vyrobeny ve fair trade podmínkách.

Lanco, to jsou ekologické hračky bezpečné pro děti i planetu. Jsou vyráběny ze 100% přírodního kaučuku, který pochází z plantáží kaučukovníku brazilského v Malajsii. Biologicky odbouratelný kaučuk je ideální alternativou umělé hmoty a nepředstavuje zátěž pro životní prostředí.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Ostatní kategorie: Hračky pro děti

Výrobce: Lanco, Alexandre Goicoetxea 6 , 08960, Barcelona, Španělsko

Z blogu1

Lanco: Hračky a kousátka z přírodního kaučuku

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?