Siddhalepa Mýdlo ayurvédské Visaka 75 g

Siddhalepa Mýdlo ayurvédské Visaka 75 g

Visaka je ajurvédské bylinné mýdlo, které hloubkově čistí pokožku bez zbytečného vysušování. Je vhodné i pro použití jako vlasové mýdlo, jemně čistí vlasy i pokožku hlavy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Visaka Siddhalepa je ajurvédské bylinné mýdlo vyrobené na základě starobylého receptu. Speciální směs Aloe vera, bylinných extraktů a esencí působí jako zklidňující terapie. Mýdlo je vhodné i pro citlivou pokožku.

Jedinečné vlastnosti mýdla Visaka snadno odstraní veškeré nečistoty z vašeho těla a hloubkově čistí pokožku. Mýdlo nevysušuje, na kůži zůstávají přírodní oleje z mýdla, které vyživují a hydratují. Bylinné složky, které obsahuje mýdlo Visaka pomáhají regenerovat kůži a vlasy.

Použití: Mýdlo napěňte, naneste na pokožku a důkladně smyjte čistou vodou.

Tip: Visaka mýdlo se běžně používá na vlasy jako šampón.

Ostatní kategorie: Tuhé přírodní šampony

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Příjemné ájurvédské mýdlo / Kateřina 27. 1. 2019 15:59

Mýdlo je příjemné, řekla bych, že i hydratuje (minimálně nevysušuje). Používám ho místo pěny při holení nohou a nedráždí mojí citlivou pokožku (po běžném sprchovém gelu se osypu). Zkoušela jsem ho použít i jako šampon, ale bohužel šlo z vlasů jen velmi špatně vymýt a měla jsem pak vlasy zplihlé. Každopádně jako mýdlo na tělo je skvělé. Nenechte se odradit zelenou barvou mýdla ;-)

barva / nikol 29. 1. 2013 21:41

Dnes jsem si toto mýdlo koupila a barva mýdla je sytě zelená...

Šampon / Týna 22. 10. 2014 19:20

Chtěla jsem toto mýdlo zkusit jako šampon. Zatím jsem si tím vlasy umyla pouze 2x, ale zatím jsem maximálně spokojená. Vlasy jsou hodně objemné(normálně je mám po všech šamponech splihlé) a dokonce se dobře rozčesávají, což se docela divím :-D Uvidím jak to půjde dál a jak rychle bude ubývat, ale zatím spokojenost:-)

Nenašli jste to pravé? Co tohle?