Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Tropical Naturals Mýdlo Dudu-Osun classic 150 g

Tropical Naturals Mýdlo Dudu-Osun classic 150 g

Mýdlo Dudu-Osun Classic čistí do hloubky všechny typy pleti, odličuje je a pečuje v jednom kroku. Je skvělé pro pravidelnou péči především o problematickou pleť a pokožku trpící na akné.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mýdlo Dudu-Osun Classic Tropical Naturals čistí do hloubky všechny typy pleti, odličuje je a pečuje v jednom kroku. Spojení bambuckého másla s Aloe vera a práškem z afrického santalu pleť vyčistí a současně zjemní a zklidní.

Mýdlo Dudu-Osun je skvělé pro pravidelnou péči o všechny typy pleti, především o tu problematickou. Obsažené bambucké máslo a zmýdelněné rostlinné oleje vytvoří krémovou pěnu, která si spolehlivě poradí s líčidly i dalšími nečistotami, aniž by pleť vysušily. Naopak, mýdlo má lehké zklidňující a protizánětlivé účinky. Prášek z afrického santalu dodává antiseptické a hojivé účinky, které ocení především mastná a problematická pokožka. Výhodou mýdla také je, že jej můžete použít jak pro odlíčení a vyčištění obličeje, tak pro pravidelnou péči o pokožku celého těla.

Použití: Mýdlo napěňte v rukou a aplikujte na pokožku obličeje i celého těla. Opláchněte dostatečným množstvím čisté vody. Mýdlo je vhodné pro každodenní použití.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Není pravé africké mýdlo / Marta 20. 7. 2017 07:13

Tohle opravdu není pravé africké mýdlo. Pravé rozhodně není černé(hnědé barvy), je ve tvaru kostky a většinou nemá ani příjemnou vůni. Nepodporujte prosím společnosti, které berou práci afričankám vytvářejícím mýdlo už po staletí.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?