Mýdlárna Levandulový dům Mýdlové prací hoblinky 400 g

Mýdlárna Levandulový dům Mýdlové prací hoblinky 400 g

Mýdlové hoblinky jsou skvělé jak na barevné, tak bílé prádlo. Hodí se i k ručnímu praní a poradí si i s odolnými nečistotami a mastnými skvrnami.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mýdlové prací hoblinky z Mýdlárny Levandulový dům mají příjemnou vůni vavřínu. Neobsahují žádné syntetické tenzidy, palmový olej ani umělou parfemaci. Lze je dát přímo do pračky i použít k ručnímu přepírání, kdy je snadno rozpustíte v horké vodě. Jsou vhodné jak na barevné, tak bílé prádlo.

Mýdlové vločky obsahují pouze zmýdelněný kokosový olej, vodu, francouzský jíl a přírodní éterický olej z vavřínu, který vaše prádlo krásně provoní. Toto složení je nejen ekologické, ale rovněž šetrné ke všem druhům textilií a nedráždí ani pokožku rukou při ručním praní. Kombinace zmýdelněného kokosového oleje a jílu z prádla efektivně odstraní i odolné nečistoty a mastné skvrny.

Použití: Hoblinky nasypte přímo do bubnu pračky. Případně je můžete rozpustit v troše teplé vody, kterou následně do bubnu nalijete.

Dávkování: Na plnou pračku (5 kg prádla) přidávejte 20-30 gramů hoblinek. Při tvrdé vodě přidejte navíc 10 gramů.

Výrobce: Bc. Dita Hofrichterová, Hlavní 1976/28a, 500 08 Hradec Králové Česká republika, tel: 721 306 599, http://www.lavender.cz/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?